শেহতীয়া খবৰ
স্বৰ্ণকন্যা হিমা দাসক দিচাং ৰিজ'ৰ্টৰ সম্বৰ্ধনা  •  স্বৰ্ণকন্যা হিমা দাসক দিচাং ৰিজ'ৰ্টৰ সম্বৰ্ধনা  •  ধুবুৰীত বিএছএফ চোৰাংচোৱাৰ ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান  •  হিজবুলৰে সম্পৰ্কৰ সন্দেহত আটক কৰা ৩ যুৱকক মুকলি হোজাই আৰক্ষীৰ  •  এটা দামী মোবাইলৰ বাবে সন্তানক ৪০ হাজাৰ টকাত বিক্ৰী মাতৃৰ  •  ২০২০ত গাড়ীৰ মূল্যতে কিনিব পাৰিব উৰাজাহাজ!  •  প্ৰয়োজন হ’লে ন্যায়াধীশ দম্পত্তিৰ বিৰুদ্ধেও হ’ব তদন্ত, এপিএছচি কেলেংকাৰীৰ সন্দৰ্ভত কুলধৰ শইকীয়াৰ মন্তব্য  •  ২০ এপ্ৰিলত মই কল্পনা লাজমীক শেষবাৰৰ বাবে লগ পাইছিলোঃ কমল কটকী  •  নগাঁৱৰ জুৰীয়াত পানীত পৰি এটি শিশুৰ মৃত্যু  •  তিনিচুকীয়াত ৪ সন্দেহযুক্ত নাগৰিকক আটক

জিঅ’ৰ নতুন অফাৰ! ১০০ টকাতে পাব ৪২ জিবি ৪জি ডাটা

2,429

ডিজিটেল ডেস্কঃ পুনৰ অফাৰ ঘোষণা কৰিছে ৰিলায়েন্স জিঅ’ই। দুবছৰ পূৰ্তি উপলক্ষে গ্ৰাহকসকলক আজিৰে পৰা কাৰ্যকৰী হোৱাকৈ মুকেশ আম্বানিৰ সংস্থাটোৱে আগবঢ়াইছে ১০০ টকীয়া উপহাৰ।

এই নতুন অফাৰ অনুযায়ী মাত্ৰ ১০০ টকাতে জিঅ’ৰ গ্ৰাহকসকলে ৪২জিবি ৪জি ডাটা লাভ কৰিব। ডাটাৰ লগতে ইয়াৰ সৈতে থাকিব ফ্ৰি কল আৰু এছ এম এছৰ সুবিধা। এই সুবিধা প্ৰাইম গ্ৰাহকসকলে ১২ ছেপ্তেম্বৰৰ পৰা ২১ ছেপ্তেম্বৰৰ ভিতৰত মাই জিঅ’ এপৰ পৰা লাভ কৰিব পাৰিব।

উল্লেখ্য যে ইয়াৰ পূৰ্বে জিঅ’ চেলিব্ৰেশ্যন পেকত ৪ দিনৰ বাবে মুঠ ৮জিবি বিনামূলীয়া ডাটা উপহাৰ দিছিল গ্ৰাহকসকলক। আনহাতে আজিৰে পৰা আৰম্ভ হোৱা এই অফাৰৰ লগতে ফ্লিপকাৰ্টৰ সামগ্ৰী ক্ৰয় কৰিলেও বিশেষ উপহাৰ লাভ কৰিব জিঅ’ৰ গ্ৰাহকে।

প্ৰতিষ্ঠানটোৰ ৱেবছাইটত প্ৰকাশ কৰা অনুযায়ী মাই জিঅ’ এপৰ পৰা ৩৯৯ টকাৰ ৰিচাৰ্জ কৰিলে লাভ কৰিব ৫০ টকাৰ কেচবেক। এনেকৈয়ে এটাৰ পিছত এটাকৈ অফাৰৰে দ্বিতীয় বৰ্ষপূৰ্তি উদযাপনৰে গ্ৰাহকসকলক আকৰ্ষিত কৰিবলৈ চেষ্টা অব্যাহত ৰাখিছে প্ৰতিষ্ঠানটোৱে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি