শেহতীয়া খবৰ
শিলচৰত সংখ্যালঘু আৰু চাহ জনগোষ্ঠীয় ভোটাৰে নিৰূপণ কৰিব সুস্মিতা-ৰাজদ্বীপৰ ভাগ্য  •  গভীৰ ৰহস্যৰ আৱৰ্তত চাপৰৰ বিজেপি নেতা তথা চিকিৎসক হত্যাকাণ্ডৰ ঘটনা, VIDEO  •  সোণোৱাল-মোডী চৰকাৰৰ প্ৰশংসাত পঞ্চমুখ অতুল বৰা  •  নতুন দিল্লীত ভাৰত চৰকাৰৰে নগা বিদ্ৰোহী এনএছচিএন (আই এম)ৰ যুদ্ধ বিৰতি পৰ্যালোচনা বৈঠক  •  মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ  •  প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ৫৬ ইঞ্চিৰ বুকুক উপহাস! মোডীক লৈ নিৰ্মাণ হ’ব লাগে কমেডী চিনেমা, কাৰ মন্তব্য এয়া...  •  ফ্লায়িং স্কোৱাডৰ দলক বাধাঃ হেলিকপ্টাৰত তালাচী চলাবলৈ নিদিলে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী ধৰ্মেন্দ্ৰ প্ৰধানে, VIDEO  •  থানাৰ ভিতৰতে কোন কংগ্ৰেছ নেতাই কাক শোধালে চৰ... VIDEO  •  তামুলপুৰৰ ছলিকান্দাত ইউপিপিএলৰ নিৰ্বাচনী সভা  •  ৰৌমাৰী পাথাৰত অঘটন, ট্ৰেক্টৰৰ চেপাত এজনৰ মৃত্যু

দেশৰ কেইখনমান ৰাজ্যত বন্ধ হ’ব জিঅ’ৰ সেৱা!

4,563

ডিজিটেল ডেস্কঃ দেশৰ সবাতোকৈ জনপ্ৰিয় টেলিকম প্ৰতিষ্ঠান জিঅ’। অতি কম দিনৰ ভিতৰতে আকৰ্ষণীয় অফাৰেৰে গ্ৰাহকক আকৰ্ষণ কৰিবলৈ সক্ষম হোৱা জিঅ’ৰ বৰ্তমান গ্ৰাহকৰ সংখ্যা ২৫০ মিলিয়ন। কিন্তু শেহতীয়াকৈ আহিছে এটা বেয়া খবৰ। ভাৰতবৰ্ষৰ কেইখনমান ৰাজ্যত বন্ধ হ’ব পাৰে জিঅ’ৰ সেৱা। ৰাজ্য কেইখন হৈছে মহাৰাষ্ট্ৰ, দিল্লী আৰু পশ্চিম বংগ।

প্ৰাপ্ত খবৰ অনুসৰি অনিল আম্বানীৰ ৰিলায়েন্স কমিউনিকেছনৰ সৈতে জিঅ’ৰ এক চুক্তি সম্পন্ন হ’ব। এই চুক্তিৰ জৰিয়তে জিঅ’ই ৰিলায়েন্সৰ পৰা ক্ৰয় কৰিব নেটৰ্ৱক। যদিহে সুকলমে এই চুক্তি সম্পাদন হয় তেতিয়াহে এই তিনিৰাজ্যত চলি থাকিব জিঅ’ৰ সেৱা। চুক্তি সম্পাদন নহ’লে এই ৰাজ্যকেইখনত কিছু কিছু জিলাত বন্ধ হ’ব পাৰে জিঅ’ৰ সেৱা।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি