শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

জয়পুৰৰ ই ডি কাৰ্যালয়ত উপস্থিত ৰবাৰ্ট বাদ্ৰা-মাতৃ, চাওঁক VIDEO

158

 

ডিজিটেল ডেস্কঃ মঙলবাৰে জয়পুৰস্থিত ই ডি কাৰ্যালয়ত ৰবাৰ্ট বাদ্ৰা। ধন আত্মসাতৰ গোচৰত ৰবাৰ্ট বাদ্ৰাক সোধ-পোছ অব্যাহত ৰাখিছে ই ডি কাৰ্যালয়ত। মঙলবাৰে ৰবাৰ্ট বাদ্ৰা, তেওঁৰ মাতৃ মোৰীণ বাদ্ৰা আৰু প্ৰিয়ংকা গান্ধী বাদ্ৰা উপস্থিত হয় জয়পুৰৰ ই ডি কাৰ্যালয়ত।

কাৰ্যালয়ৰ বাহিৰত ‘প্ৰিয়ংকা গান্ধী জিন্দাবাদ’, ‘চকীদাৰ চোৰ হয়’ আদি শ্ল’গান দিয়ে সমৰ্থকসকলে। উল্লেখ্য যে, মঙলবাৰে ই ডি কাৰ্যালয়ত ৰবাৰ্ট বাদ্ৰা আৰু তেওঁৰ মাতৃক বিকানেৰ ভূমি সন্দৰ্ভত সোধ-পোছ কৰা হ’ব। ইয়াৰ পূৰ্বেও দিল্লীৰ দিল্লীৰ ই ডি কাৰ্যালয়ত সোধ-পোছ কৰা হৈছিল ৰবাৰ্ট বাদ্ৰাক।

চাওঁক ৰবাৰ্ট বাদ্ৰা, তেওঁৰ মাতৃ মোৰীণ বাদ্ৰা আৰু প্ৰিয়ংগা গান্ধী বাদ্ৰা ই ডি কাৰ্যালয়ত উপস্থিত হোৱা সময়ৰ ভিডিঅ’-

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি