শেহতীয়া খবৰ
ধূপধৰাৰ ধানবৰীত বাঁহৰ সাঁকোৰ পৰা পৰি মৃত্যু এজনৰ  •  লালুকত অভিৰুচি শিল্পী সৈনিকৰ নাট কৰ্মশালা সম্পন্ন  •  ধূপধৰাত দ্বিতীয় বাৰ্ষিক বায়খো উৎসৱ উদযাপন, জলন্ত অঙঠাৰ ওপৰত নৃত্য প্ৰদৰ্শন  •  সুদুৰ ম্যানমাৰৰ পৰা আহি অসমৰ জোঁৱাই হ'ল অবৈধ ৰোহিংগা, আদালত চৌহদত বিষ্ফোৰক স্বীকাৰোক্তি, VIDEO  •  ধূপধৰাত কবৰ খান্দি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিলে শিশুৰ মৃতদেহ, পানীত পৰি মৃত্যু হোৱাৰ পিছত জনোৱা নাছিল আৰক্ষীক  •  কাৰ আশীৰ্বাদত বৰাকত চলিছে অবৈধ সাৰৰ চিণ্ডিকেট, আৰক্ষীৰ অভিযানত শুকুৰবাৰে নিশা জব্দ ২৮ খন সাৰভৰ্তি ট্ৰাক  •  বঙাইগাঁৱৰ সিদলসতীত ৰাইজে কৰায়ত্ত কৰিলে ডকাইত, VIDEO  •  গৰৈমাৰীত আছুৰ বন্যাৰ্তৰ মাজত খাদ্য সামগ্ৰী বিতৰণ  •  দক্ষিণ কামৰূপত হ্ৰাস পাইছে ব্ৰহ্মপুত্ৰ-কলহীৰ জলপৃষ্ঠঃ একাংশ উভতিছে নিজা ঘৰলৈ, অধিকাংশ দুৰ্গত এতিয়াও গৰু-ছাগলীৰ সৈতে আশ্ৰয় শিবিৰ, ওখ-ভেটিত  •  ওদালগুৰিত ২১৯ কৃৰ্তী শিক্ষাৰ্থীক আছুৰ অভিনন্দনঃ বানপানীক ৰাষ্ট্ৰীয় সমস্যাৰূপে ঘোষণাৰ দাবী, অসমত শিক্ষাৰ নামত ৰাজনীতি-ব্যৱসায় চলোৱাৰো অভিযোগ সংগঠনটোৰ

ভাৰতলৈ উভতিল অভিনেতা ইৰফান খান, ছ’চিয়েল মিডিয়াত কৰিলে আৱেগিক পোষ্ট…

1,468

ডিজিটেল ডেস্কঃ বলিউদ তথা হলিউদতো প্ৰশংসনীয় অভিনয়ৰে দৰ্শকৰ হৃদয় জিনা অভিনেতা ইৰফান খানে কৰ্কট ৰোগৰ চিকিৎসা কৰাৰ পাছত ভাৰতলৈ উভতি আহে। ইৰফান কানে ভাৰতলৈ উভতি অহাৰ পাছতেই অনুগামীসকলে অপেক্ষা কৰিছে তেওঁৰ নতুন ছবিৰ বাবে। ইফালে, অভিনেতাগৰাকীয়ে ছ’চিয়েল মিডিয়াত এক আৱেগিক পোষ্ট কৰে। তেওঁ লিখিছে যে শীঘ্ৰেই তেওঁক ৰূপালী পৰ্দাত দেখা পাব। লগতে তেওঁ অনুগামীসকলক ধন্যবাদো জ্ঞাপন কৰে।

অভিনেতা ইৰফানে খানে পোষ্টটোত লিখিছিল- ‘আমি জয়ী হোৱাৰ চেষ্টা কৰোতে কৰোতে পাহৰি যাওঁ যে ভালপোৱাৰ অৰ্থ প্ৰকৃততে কি। আমি ক্ষতিগ্ৰস্ত হোৱাৰ পাছতহে সেয়া মনত পৰে। মই আপোনালোকৰ ভালপোৱা আৰু সমৰ্থনৰ বাবে চিৰকৃতজ্ঞ। আপোনালোকৰ প্ৰাৰ্থনাই মোক সুস্থ হৈ উঠাত বহু সহায় কৰিছে। আৰু এতিয়া পুনৰ মই আপোনালোকৰ মাজলৈ আহিছো।’

ছ’চিয়েল মিডিয়াত এই পোষ্টটো আপলোড কৰাৰপাছতেই ইৰফান খানৰ অনুগামীসকলে কমেন্ট কৰে। অনুগামীসকলে অভিনেতাগৰাকীৰ এই পোষ্টটোৰ পাছত শুভকামনা জনায়।  জানিব পৰা মতে, ইৰফান খানক শীঘ্ৰে ৰূপালী পৰ্দাত পুনৰ দেখিবলৈ পোৱা যাব। হিন্দী ছবি ‘হিন্দী মিডিয়াম’ৰ দ্বিতীয় সংস্কৰণত খানক দেখা পোৱাৰ আশা বৃদ্ধি পাইছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি