শেহতীয়া খবৰ
শ্ৰীলংকাৰ ধাৰাবাহিক বিস্ফোৰণত নিহতৰ সংখ্যা ১৫৬ জনলৈ বৃদ্ধি, নিহত সকলৰ ভিতৰত ৩৫ গৰাকী বিদেশী নাগৰিক  •  কোকৰাঝাৰত ১৭৬৫৪২৩ গৰাকী ভোটাৰে নিৰ্ণয় কৰিব ৯গৰাকী প্ৰাৰ্থীৰ ভাগ্য  •  কোনো শাৰিৰীক, মানসিক নিৰ্যাতন চলা নাছিল বিজেপি প্ৰাৰ্থী সাধ্বী প্ৰজ্ঞাৰ ওপৰত...  •  তৃতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচনৰ বাবে মহানগৰীৰ সোণাৰাম ফিল্ডত আৰক্ষীৰ কটকটীয়া নিৰাপত্তা ব্যৱ্স্থা  •  শ্ৰীলংকাৰ ধাৰাবাহিক বিস্ফোৰণৰ পিছত ভাৰতৰ হেল্পলাইন নম্বৰ মুকলি...  •  শ্ৰীলংকাৰ ধাৰাবাহিক বিস্ফোৰণত নিহতৰ সংখ্যা ১২৯ জনলৈ বৃদ্ধি  •  শ্ৰীলংকাৰ ধাৰাবাহিক বিস্ফোৰণত নিহতৰ সংখ্যা ১২৯ জনলৈ বৃদ্ধি  •  দক্ষিণ শালমাৰা মানকাচৰৰ ৫৩৩ টা ভোটগ্ৰহণ কেন্দ্ৰলৈ ৰাওনা পোলিং বিষয়া  •  পুনৰ লাডেনৰ সন্ত্ৰাস, হত্যা কৰিলে এজন লোকক  •  'হিমন্ত জ’কাৰ, ৰাইজে জ’কাৰৰ নৃত্য চাই ভোট নিদিয়ে’

শনিবাৰৰ পৰা আইপিএলৰ মহাৰণ আৰম্ভ

229
  • শনিবাৰৰ পৰা আৰম্ভ হ’ব বহু প্ৰতিক্ষিত আইপিএলৰ ১২সংখ্যক সংস্কৰণ।
  • শনিবাৰে নিশা ৮বজাৰ পৰা আৰম্ভ হ’ব প্ৰথমখন খেল।
  • তাৰ পূৰ্বে অনুষ্ঠিত হ’ব উদ্বোধনীৰ বিশেষ অনুষ্ঠান।
  • প্ৰথমখন খেলত অৱতীৰ্ণ হ’ব চেন্নাই ছুপাৰ কিংছ আৰু ৰয়েল চেলেঞ্জাৰ্ছ বাংগালুৰু।
  • খেলখন অনুষ্ঠিত হ’ব চেন্নাইৰ এম এ চিদাম্বৰম ষ্টেডিয়ামত।
  • বিগত বৰ্ষত চুড়ান্ত খেলত ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদক পৰাস্ত কৰিছিল চেন্নাই ছুপাৰ কিংছে।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি