শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ চানমাৰিত প্ৰাচী 'ছুইটছ'ত উত্তপ্ত পৰিস্থিতি  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  ইটালীত দলং খহি ৩০ জনৰ মৃত্যু  •  স্বাধীনতা দিৱসৰ প্ৰাকসন্ধ্যা দেশবাসীক সম্বোধন ৰাষ্ট্ৰপতিৰ  •  সাঁচিপতীয়া শিল্পী হৰিনাৰায়ণ কোঁৱৰলৈ চৰকাৰী স্বীকৃতি, উৎফুল্লিত বটদ্ৰৱাবাসী  •  নিৰীহ লোকক সেনাই অত্যাচাৰ চলোৱাৰ অভিযোগত উত্তপ্ত ওদালগুৰি  •  ১৫ আগষ্ট আহে, স্বাধীনতাহে নাহে...

ইৰাকক হৰুৱাই ইতিহাস ৰচিলে ভাৰতীয় ফুটবল দলে

1,141

ডিজিটেল ডেস্কঃ ওমানত অনুষ্ঠিত WAFF চেম্পিয়নশ্বিপ ফুটবল প্ৰতিযোগিতাত ইতিহাস ৰচিলে ভাৰতীয় ফুটবল দলে। ৰোমান্সকৰ খেলখনত ঐতিহাসিক বিজয় সাব্যস্ত কৰে ভাৰতীয় দলটোৱে।

ইয়াৰ আগতে কোনো ফুটবল প্ৰতিযোগিতাতে ইৰাকক পৰাস্ত কৰিব পৰা নাছিল ভাৰতীয় দলে। সোমবাৰে অনুষ্ঠিত খেলখনত ১৬ অনূৰ্ধ্বৰ চেম্পিয়ন দলটোক ভাৰতে ১-০ গ’লৰ ব্যৱধানত পৰাস্ত কৰে।

খেলখনত একমাত্ৰ গ’লটো দিয়ে ভুৱনেশে। ভাৰতীয় ফুটবল দলৰ এই সফলতাই নতুন উৎসাহৰ সৃষ্টি কৰিছে ফুটবল প্ৰেমীৰ মাজত।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি