শেহতীয়া খবৰ
আৱাহন থিয়েটাৰৰ মঞ্চত ৰূপকোঁৱৰক স্মৰণ, গীতে-কবিতাৰে জীপাল হ'ল এটি সন্ধিয়া, VIDEO  •  শনিবাৰে পুনৰবাৰ ৰাজ্যিক বিজেপিৰ সভাপতিৰ দায়িত্ব গ্ৰহণ কৰিব ৰঞ্জিত দাসে  •  সোণোৱাল মন্ত্ৰীসভাত ২ নতুন মুখ, পুৱাই কৰিলে শপত গ্ৰহণ  •  পুৰণিগুদামত বিভিন্ন অনুষ্ঠান-প্ৰতিষ্ঠানৰ শিল্পী দিৱস উদযাপন  •  চৰাইদেউত উদঙীয়া ম’হৰ আক্ৰমণত আহত এজন যুৱক  •  ঢকুৱাখনাৰ "শংকৰ মাধৱ ক্ষেত্ৰ"ৰ শিশু ভাওনা সমাৰোহত দৰ্শকৰ ব্যাপক সমাগম, দ্বিতীয় দিনা যোৰহাটৰ "সীতা হৰণ বালি বধ" ভাওনা প্ৰদৰ্শন  •  নিউ গোৱালপাৰাৰ শিল্পী দিৱসত কবি-সাহিত্যিক সমীন্দ্ৰ হুজুৰি, 'মানুহক এন্ধাৰৰ পৰা পোহৰলৈ অনাত যিয়ে শিল্পী মাধ্যমক ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে সিয়েই জনতাৰ শিল্পী'  •  দ্বিতীয়খন এদিনীয়াত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ভাৰতৰ ৩৬ ৰানৰ ব্যৱধানত জয়...  •  ওদালগুৰিত নিশা ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত-আহত ১  •  পৰ্যটন মহোৎসৱৰ দ্বিতীয় দিনটোত লোকে-লোকাৰণ্য ভৈৰৱকুণ্ড, দেশী-বিদেশী পৰ্যটকে সোৱাদ ল'লে বিভিন্ন জনগোষ্ঠীয় থলুৱা খাদ্য

ডুবাইত দুৰ্ঘটনাগ্ৰস্ত বাহনত লাগিল জুই, ভাৰতীয় চিকিৎসকে হেৰুৱালে প্ৰাণ…

950

ডিজিটেল ডেস্কঃ ডুবাইত এক পথ দুৰ্ঘটনাত প্ৰাণ হেৰুৱালে এগৰাকী ভাৰতীয় চিকিৎসকে। স্থানীয় সংবাদমাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, চিকিৎসকজন নিজৰ ক্লিনিকলৈ গৈ থকা সময়তে নিয়ন্ত্ৰণহীন হৈ পথৰ ওপৰতে বাগৰি পৰে বাহনখন। দুৰ্ঘটনাৰ পাছতেই পাছতেই চিকিৎসকজনৰ বাহনখনত অগ্নিকাণ্ড সংঘটিত হয়।

মঙলবাৰে ডুবাই ট্ৰেড চেন্টাৰৰ সমীপত সংঘটিত হয় এই ঘটনা। ইফালে, ৬০ বছৰ বয়সীয়া চিকিৎসকজনৰ দুৰ্ঘটনাত মৃত্যু হোৱা বুলি বুধবাৰেহে তেওঁৰ পৰিয়ালৰ লোকে গম পায়। জন মাৰ্শ্বেল স্কিনাৰ নামৰ চিকিৎসকজন কেলাৰাৰ নিবাসী বুলি জানিব পৰা গৈছে। আৰু কৰ্মসূত্ৰে তেওঁ ডুবাইত বাস কৰিছিল।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি