শেহতীয়া খবৰ
ধুবুৰীত বিএছএফ চোৰাংচোৱাৰ ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান  •  হিজবুলৰে সম্পৰ্কৰ সন্দেহত আটক কৰা ৩ যুৱকক মুকলি হোজাই আৰক্ষীৰ  •  মোবাইল প্ৰেমে চেৰ পেলালে সন্তানপ্ৰেমক!  •  প্ৰয়োজন হ’লে ন্যায়াধীশ দম্পত্তিৰ বিৰুদ্ধেও হ’ব তদন্ত, এপিএছচি কেলেংকাৰীৰ সন্দৰ্ভত কুলধৰ শইকীয়াৰ মন্তব্য  •  ২০ এপ্ৰিলত মই কল্পনা লাজমীক শেষবাৰৰ বাবে লগ পাইছিলোঃ কমল কটকী  •  নগাঁৱৰ জুৰীয়াত পানীত পৰি এটি শিশুৰ মৃত্যু  •  তিনিচুকীয়াত ৪ সন্দেহযুক্ত নাগৰিকক আটক  •  বৰপেটাত হিজবুল মুজাহিদীনৰ সৈতে জড়িত থকাৰ অপৰাধত ৩ যুৱকক আটক  •  নগাঁৱৰ আকৌ বিদ্যুৎ বিভাগৰ অৱহেলা! পানীগাঁও চাৰিআলিত ট্ৰেন্সফৰ্মাৰ বিস্ফোৰণ, চাওঁক VIDEO  •  লংকাৰ গংগা হোটেলত চিপ লোৱা অৱস্থাত যুৱকৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ

২১ অক্টোবৰত গুৱাহাটীত কোহলি-গেইল বাহিনীৰ ২২ গজৰ মহাৰণ

818

ডিজিটেল ডেস্কঃ ২১ অক্টোবৰত গুৱাহাটীৰ বৰ্ষাপাৰা ষ্টেডিয়ামত অনুষ্ঠিত হ’ব ভাৰত আৰু ৱেষ্ট ইণ্ডিছৰ মাজত আই চি চিৰ প্ৰথমখন আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় এদিনীয়া ক্ৰিকেট খেল। বিগত আন্তৰাষ্ট্ৰীয় টি টুৱেন্টিৰ সফল আয়োজনৰ পাছত এই এদিনীয়া খেলখনক লৈও আত্মবিশ্বাসী অসম ক্ৰিকেট সন্থা।

ইতিমধ্যে খেলখনৰ বাবে ষ্টেডিয়ামৰ লগতে বাট-পথৰো মেৰামতি কাম চলি থকা বুলি সংবাদমাধ্যমক জনালে অসম ক্ৰিকেট সন্থা সম্পাদক প্ৰদীপ বুঢ়াগোহাইয়ে। এদিনীয়া খেলখনৰ বাবে অসম ক্ৰিকেট সন্থাই বৰ্ষাপাৰাত পিটছ সাজু কৰিছে।

অহা ১৬ চেপ্তেম্বৰত বিভিন্ন সা সুবিধা পৰ্যালোচনাৰ বাবে গুৱহাটীলৈ আহিব  আই চি চি ৰ এটি প্ৰতিনিধি দল । অসম ক্ৰিকেট সন্থাৰ এক সুত্ৰই জানিবলৈ দিছে অহা ৭ চেপ্তেম্বৰ পৰা এই এদিনীয়া খনৰ টিকট দৰ্শকৰ বাবে মুকলি কৰা হব ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি