শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

২১ অক্টোবৰত গুৱাহাটীত কোহলি-গেইল বাহিনীৰ ২২ গজৰ মহাৰণ

833

ডিজিটেল ডেস্কঃ ২১ অক্টোবৰত গুৱাহাটীৰ বৰ্ষাপাৰা ষ্টেডিয়ামত অনুষ্ঠিত হ’ব ভাৰত আৰু ৱেষ্ট ইণ্ডিছৰ মাজত আই চি চিৰ প্ৰথমখন আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় এদিনীয়া ক্ৰিকেট খেল। বিগত আন্তৰাষ্ট্ৰীয় টি টুৱেন্টিৰ সফল আয়োজনৰ পাছত এই এদিনীয়া খেলখনক লৈও আত্মবিশ্বাসী অসম ক্ৰিকেট সন্থা।

ইতিমধ্যে খেলখনৰ বাবে ষ্টেডিয়ামৰ লগতে বাট-পথৰো মেৰামতি কাম চলি থকা বুলি সংবাদমাধ্যমক জনালে অসম ক্ৰিকেট সন্থা সম্পাদক প্ৰদীপ বুঢ়াগোহাইয়ে। এদিনীয়া খেলখনৰ বাবে অসম ক্ৰিকেট সন্থাই বৰ্ষাপাৰাত পিটছ সাজু কৰিছে।

অহা ১৬ চেপ্তেম্বৰত বিভিন্ন সা সুবিধা পৰ্যালোচনাৰ বাবে গুৱহাটীলৈ আহিব  আই চি চি ৰ এটি প্ৰতিনিধি দল । অসম ক্ৰিকেট সন্থাৰ এক সুত্ৰই জানিবলৈ দিছে অহা ৭ চেপ্তেম্বৰ পৰা এই এদিনীয়া খনৰ টিকট দৰ্শকৰ বাবে মুকলি কৰা হব ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি