শেহতীয়া খবৰ
শ্ৰীশ্ৰী শঙ্কৰদেৱ মহাবিদ্যালয়ত অনুষ্ঠিত হ'ব ৰূপালী জয়ন্তী সমাৰোহ  •  কংগ্ৰেছী বাহিনীৰ হাতত প্ৰহৃত প্ৰাক্তন সৈনিক, বিজেপিৰ প্ৰশ্ন- সাধাৰণ মানুহৰ সুৰক্ষা ক’ত  •  এইবাৰ প্ৰৱাসী ভাৰতীয়ৰ বাবে মোডীৰ তীৰ্থ যাত্ৰা যোজনা  •  সাম্প্ৰদায়িক মন্তব্য দিয়াৰ অভিযোগত হিমন্তৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক বাতিলৰ দাবীত পুৰণিগুদামত জোঁৰ সমদল  •  জম্মু-কাশ্মীৰত সেনা-আৰক্ষীৰে সংঘৰ্ষত নিহত অসমৰ যুৱক  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  ডিমা হাছাও স্বায়ত্ত শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনৰ ফলাফল… UPDATES  •  পদূলিত গামোচা আঁৰি নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ১০ খন গাঁৱৰ

কিনক এই বাহন, হওক নিযুতৰ এজন

1,754

ডিজিটেল ডেস্কঃ আপোনাৰে আছে নেকি এখন আই-২০। যদি আছে, তেন্তে আপুনিও সেই নিযুতৰ এজন সৌভাগ্যশালী গ্ৰাহক, যিয়ে হুণ্ডাই মটৰ ইণ্ডিয়া লিমিটেডৰ দ্বাৰা নিৰ্মিত বিলাসী বাহনখন ক্ৰয় কৰি এজন বিলাসী ব্যক্তি হিচাপে চিহ্নিত হৈছে। ২০০৮ চনত প্ৰথম বাৰৰ বাবে বজাৰত মুকলি কৰা হুণ্ডাই আই-২০ বাহনখনৰ বৰ্তমানৰ বজাৰ মূল্য প্ৰায় ৬ লাখৰ পাৰ ৯ লাখ পৰ্যন্ত।

শেহতীয়াকৈ গাড়ী নিৰ্মাতা প্ৰতিষ্ঠানটোৱে প্ৰকাশ কৰা তথ্য অনুসৰি সমগ্ৰ দেশত এই বিলাসী বাহনখনৰ গ্ৰাহকৰ সংখ্যা হৈছে ১.৩ নিযুত। অত্যাধুনিক প্ৰযুক্তিৰে নিৰ্মাণ কৰি উলিওৱা এই বাহনখনৰ প্ৰদৰ্শন আৰু লুকছ বৰ্তমান দেশৰ শীৰ্ষ বিলাসী বাহন সমূহৰ ভিতৰত অন্যতম হিচাপে পৰিগণিত হৈ আছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি