শেহতীয়া খবৰ
শিলচৰত সংখ্যালঘু আৰু চাহ জনগোষ্ঠীয় ভোটাৰে নিৰূপণ কৰিব সুস্মিতা-ৰাজদ্বীপৰ ভাগ্য  •  গভীৰ ৰহস্যৰ আৱৰ্তত চাপৰৰ বিজেপি নেতা তথা চিকিৎসক হত্যাকাণ্ডৰ ঘটনা, VIDEO  •  সোণোৱাল-মোডী চৰকাৰৰ প্ৰশংসাত পঞ্চমুখ অতুল বৰা  •  নতুন দিল্লীত ভাৰত চৰকাৰৰে নগা বিদ্ৰোহী এনএছচিএন (আই এম)ৰ যুদ্ধ বিৰতি পৰ্যালোচনা বৈঠক  •  মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ  •  প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ৫৬ ইঞ্চিৰ বুকুক উপহাস! মোডীক লৈ নিৰ্মাণ হ’ব লাগে কমেডী চিনেমা, কাৰ মন্তব্য এয়া...  •  ফ্লায়িং স্কোৱাডৰ দলক বাধাঃ হেলিকপ্টাৰত তালাচী চলাবলৈ নিদিলে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী ধৰ্মেন্দ্ৰ প্ৰধানে, VIDEO  •  থানাৰ ভিতৰতে কোন কংগ্ৰেছ নেতাই কাক শোধালে চৰ... VIDEO  •  তামুলপুৰৰ ছলিকান্দাত ইউপিপিএলৰ নিৰ্বাচনী সভা  •  ৰৌমাৰী পাথাৰত অঘটন, ট্ৰেক্টৰৰ চেপাত এজনৰ মৃত্যু

হোজাইত নিয়ন্ত্ৰণ হেৰুৱাই ট্ৰাকৰ তলত সোমাল অটো, নিহত ৩

142
  • হোজাইৰ নীলবাগানত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা।
  • মোবাৰকবস্তিত সংঘটিত হৈছে এই দুৰ্ঘটনা।
  • ৰৈ থকা ট্ৰাকৰ তলত সোমাল এখন অটো।
  • নিয়ন্ত্ৰণ হেৰুৱাই ট্ৰাকৰ তলত অটো সোমোৱাৰ বাবে প্ৰাণ গ’ল ৩জন লোকৰ।
  • ৫৪নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত সংঘটিত হৈছে এই দুৰ্ঘটনা।
  • নিহত এগৰাকী মহিলাক চিনাক্ত।
  • মহিলাগৰাকীৰ নাম চালেহা বেগম।
  • ডবকাত ঘৰ মহিলাগৰাকীৰ।
  • ইফালে জানিব পৰা হোৱা নাই বাকী দুজন নিহতৰ পৰিচয়।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি