শেহতীয়া খবৰ
ধূপধৰাৰ ধানবৰীত বাঁহৰ সাঁকোৰ পৰা পৰি মৃত্যু এজনৰ  •  লালুকত অভিৰুচি শিল্পী সৈনিকৰ নাট কৰ্মশালা সম্পন্ন  •  ধূপধৰাত দ্বিতীয় বাৰ্ষিক বায়খো উৎসৱ উদযাপন, জলন্ত অঙঠাৰ ওপৰত নৃত্য প্ৰদৰ্শন  •  সুদুৰ ম্যানমাৰৰ পৰা আহি অসমৰ জোঁৱাই হ'ল অবৈধ ৰোহিংগা, আদালত চৌহদত বিষ্ফোৰক স্বীকাৰোক্তি, VIDEO  •  ধূপধৰাত কবৰ খান্দি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিলে শিশুৰ মৃতদেহ, পানীত পৰি মৃত্যু হোৱাৰ পিছত জনোৱা নাছিল আৰক্ষীক  •  কাৰ আশীৰ্বাদত বৰাকত চলিছে অবৈধ সাৰৰ চিণ্ডিকেট, আৰক্ষীৰ অভিযানত শুকুৰবাৰে নিশা জব্দ ২৮ খন সাৰভৰ্তি ট্ৰাক  •  বঙাইগাঁৱৰ সিদলসতীত ৰাইজে কৰায়ত্ত কৰিলে ডকাইত, VIDEO  •  গৰৈমাৰীত আছুৰ বন্যাৰ্তৰ মাজত খাদ্য সামগ্ৰী বিতৰণ  •  দক্ষিণ কামৰূপত হ্ৰাস পাইছে ব্ৰহ্মপুত্ৰ-কলহীৰ জলপৃষ্ঠঃ একাংশ উভতিছে নিজা ঘৰলৈ, অধিকাংশ দুৰ্গত এতিয়াও গৰু-ছাগলীৰ সৈতে আশ্ৰয় শিবিৰ, ওখ-ভেটিত  •  ওদালগুৰিত ২১৯ কৃৰ্তী শিক্ষাৰ্থীক আছুৰ অভিনন্দনঃ বানপানীক ৰাষ্ট্ৰীয় সমস্যাৰূপে ঘোষণাৰ দাবী, অসমত শিক্ষাৰ নামত ৰাজনীতি-ব্যৱসায় চলোৱাৰো অভিযোগ সংগঠনটোৰ

জাতীয়তাবাদী নেতা হিমাদ্ৰী কুমাৰ শৰ্মাৰ দেহাৱসান…

201

ডিজিটেল সংবাদ, মঙলদৈঃ অসম জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰ দৰং জিলা সমিতিৰ উপদেষ্টা, জাতীয়তাবাদী শিবিৰৰ এগৰাকী বলিষ্ঠ আপোচ বিহীন নেতা হিমাদ্ৰী কুমাৰ শৰ্মা (৩৮) ইহ সংসাৰত আৰু নাই। দেওবাৰে নিশা ব্ৰেইন ষ্ট্ৰক হৈ গুৱাহাটী জি এন আৰ চি চিকিৎসাধীন হৈ থকা এই যুৱ নেতাজনৰ সোমবাৰে নিশা প্ৰায় ১০.৪০ বজাত মৃত্যু হয়। দীৰ্ঘদিন ধৰি যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰ বিভিন্ন পদ অলংকৃত কৰা হিমাদ্ৰী কুমাৰ শৰ্মাৰ ঘৰ মঙলদৈ চহৰৰ ৭ নং ৱাৰ্ডৰ টেঙাবাৰীত।

অবিবাহিত যুৱ নেতা জনৰ মৃত্যুত বিধায়ক গুৰুজ্যোতি দাস, মঙলদৈ লোকসভা সমষ্টিৰ বিজেপি আৰু মিত্ৰজোটৰ প্ৰাৰ্থী দিলীপ শইকীয়া, ক্ৰীড়া সংগঠক প্ৰতাপ বৰদলৈ, বিজেপিৰ দৰং জিলা সমিতিৰ সভানেত্ৰী নিলীমা দেৱী, মহিলা মৰ্চাৰ সভানেত্ৰী প্ৰেমদা ভূঞা, চপাই সাহিত্য সভা, অসম জাতীয়তাবাদী যুৱছাত্ৰ পৰিষদৰ দৰং জিলা সমিতিৰ সভাপতি দিগন্ত কুমাৰ ডেকা, সম্পাদক পংকজ ডেকা, উপদেষ্টা ভবেশ কাকতি, ৰাজ্যিক বিষয়ববীয়া চন্দন শইকীয়া, দৰং জিলা ক্ৰীড়া সাংবাদিক সংস্থাৰ সভাপতি আব্দুল খালেক, সম্পাদক গণেশ দত্ত, মঙলদৈ অৰুণোদয় সংঘ, চপাই যুৱ কল্যাণ কেন্দ্ৰ, নৱ জাগৰণ সংঘ আদিয়ে গভীৰ শোক প্রকাশ কৰিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি