শেহতীয়া খবৰ
বঙাইগাঁৱত সৰ্বভাৰতীয় পৰ্যায়ৰ শৰীৰচৰ্চা প্ৰতিযোগিতা  •  এজাক বৰষুণতে বুৰ গ'ল স্মাৰ্ট চিটি গুৱাহাটী  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  অসমৰ আন এটা সশস্ত্ৰ সংগঠনৰ যুদ্ধবিৰতি ঘোষণা, ওদালগুৰিত ইউজিপিঅ'ই জমা দিলে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ  •  চন্দ্ৰযান-২ সন্দৰ্ভত ইছৰ’ই কৰিলে টুইট...  •  কৃষি বিজ্ঞান কেন্দ্ৰ নগাঁৱৰ উদ্যোগত 'বৃহৎ পৰিসৰত গছ পুলি ৰোপণ' কাৰ্যসূচী  •  মডেল বিটিচিত জৰাজীৰ্ণ পথ, ক্ষুব্ধ এবিএমছুৰ কোকৰাঝাৰ-ফুটকিবাৰী পথ অৱৰোধ, ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা হাগ্ৰামা-প্ৰমিলাক  •  বলিউডৰ আটাইতকৈ বিগ বাজেট ছবি, ‘ৰাৱণ’ৰ চৰিত্ৰত দেখা পাব পাৰে বাহুবলীক!  •  আমেথিবাসীলৈ কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীৰ উপহাৰ...

গুৱাহাটীত মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ পদযাত্ৰা

562
  • গুৱাহাটী মহানগৰীত মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ পদযাত্ৰা।
  • সোণাৰাম হাইস্কুল খেলপথাৰৰ পৰা ওদালবাক্ৰালৈ পদযাত্ৰা মন্ত্ৰীজনৰ।
  • ভৰলুমুখৰ ষ্টেট বেংকৰ পৰা মাছখোৱা ফ্লাইঅভাৰ হৈ এফ এ ৰোডেৰে কুমাৰপাৰা পাচআলি ফটাশিল বজাৰ, আমবাৰী তিনিআলি, কালাপাহাৰ চাইকেল ফেক্টৰী, বেটেলীয়ান গেট, লালগনেশ তিনিআলি হৈ এই পদযাত্ৰা।
  • পদযাত্ৰাৰ অন্তত জনজাতি যূৱকৃষ্টি পৰিষদৰ খেলপথাৰত এখন সভাৰে পদযাত্ৰাৰ সামৰণি পেলাব মন্ত্ৰীজনে।
  • ইফালে তেওঁৰ সৈতে এই যাত্ৰাত অংশ লৈছে অগপ আৰু বিজেপিৰ বহুকেইজন নেতাই।
  • গুৱাহাটী লোকসভা সমষ্টিৰ বিজেপি প্ৰাৰ্থী কুইন ওজাৰ হৈ নিৰ্বাচনী প্ৰচাৰ মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ।
  • ২৩ এপ্ৰিলত গুৱাহাটীত অনুষ্ঠিত হ’ব লোকসভা নিৰ্বাচনৰ ভোটগ্ৰহণ।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি