শেহতীয়া খবৰ
অভয়াপুৰীৰ সু-চিকিৎসক ডাঃ উমেশ চন্দ্ৰ দাসৰ দেহাৱসান  •  পুলৱামা বিস্ফোৰণঃ এটা মেছেজৰ বাবেই ৰক্ষা পৰিল এগৰাকী জোৱানৰ প্ৰাণ...  •  ইম্ফলত আই ই ডি বিস্ফোৰণত জড়িত ৪ উগ্ৰপন্থীক গ্ৰেপ্তাৰ  •  পুলৱামাৰ শ্বহীদ জোৱানৰ পৰিয়াললৈ পশ্চিম বংগ চৰকাৰৰ ৫ লাখ টকাৰ সাহায্য  •  'বৰ্তমানৰ ভ্ৰাম্যমাণ থিয়েটাৰ জালমুৰি আৰু ফাষ্টফুডৰ নিচিনা'  •  পাক সেনাৰ যুদ্ধ বিৰতি উলংঘন, জম্মু-কাশ্মীৰৰ নৌচেৰা চেক্টৰত ধাৰাসাৰ গুলিবৰ্ষণ  •  হঠাৎ ওদালগুৰিত কিয় কোব্ৰা-সেনাক নিয়োগ কৰিব আৰক্ষীয়ে?  •  মুম্বাইৰ এন আই এ টীমৰ জালত ৱাণ্টেড কালিয়া...  •  পথ কেনি  •  বিশ্বকাপত পাকিস্তানৰ বিৰুদ্ধে বেট-বলৰ যুঁজত নামিবনে ভাৰত?

গুৱাহাটী উচ্চ ন্যায়ালায়ত ৰাকেশ পালৰ জামিন আবেদনৰ শুনানি

263
  • বৃহস্পতিবাৰে গ্ৰহণ কৰা হ’ব ৰাকেশ পালৰ জামিন আৱেদনৰ শুনানি।
  • গুৱাহাটী উচ্চ ন্যায়ালয়ত গ্ৰহণ কৰা হ’ব শুনানি।
  • ভঙাগড় থানাৰ গোচৰত জামিন বিচাৰি আবেদন জনাইছিল ৰাকেশ পালে।
  • নিশামণি ডেকা, বিকাশ কুমাৰ পিঞ্চা, পল্লৱী শৰ্মা চৌধুৰীৰ জামিন আৱেদনৰো শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চ ন্যায়ালয়ে।
  • ইতিমধ্যে এপিএছচি কেলেংকাৰীত অভিযুক্ত ২১গৰাকী বিষয়াৰ জামিন মঞ্জুৰ কৰিছে গুৱাহাটী উচ্চ ন্যায়ালয়ে।‍
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি