শেহতীয়া খবৰ
জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  নগাঁৱত ৰহস্যজনক ঘটনা, চিকিৎসালয়ৰ পৰাই সন্ধানহীন হ’ল ৰোগী  •  লাহৰীঘাটত চোৰাং গঁড় চিকাৰীক আটক  •  কালাতলীত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত বাইক আৰোহী  •  জম্মু-কাশ্মীৰত নিৰাপত্তাবাহিনী-সন্ত্ৰাসবাদীৰ সংঘৰ্ষত নিহত ৭ নাগৰিক  •  মানিকগঞ্জত চিবিএছই পাঠ্যক্ৰমৰ বিদ্যালয় নৰ্থ ইষ্ট নেচনেল একাডেমী শুভ উদ্ধোধন  •  মানিকগঞ্জত চিবিএছই পাঠ্যক্ৰমৰ বিদ্যালয় নৰ্থ ইষ্ট নেচনেল একাডেমী শুভ উদ্ধোধন  •  হাইলাকান্দিত অন্ত পৰিল পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ ভোটগণনা, কোনে পালে কিমান আসন?  •  অৰুণাচলত ভূপেন হাজৰিকাৰ পূৰ্ণাৱয়ব প্ৰতিমূৰ্তি অনাবৰণ

গুৱাহাটী উচ্চ ন্যায়ালায়ত ৰাকেশ পালৰ জামিন আবেদনৰ শুনানি

259
  • বৃহস্পতিবাৰে গ্ৰহণ কৰা হ’ব ৰাকেশ পালৰ জামিন আৱেদনৰ শুনানি।
  • গুৱাহাটী উচ্চ ন্যায়ালয়ত গ্ৰহণ কৰা হ’ব শুনানি।
  • ভঙাগড় থানাৰ গোচৰত জামিন বিচাৰি আবেদন জনাইছিল ৰাকেশ পালে।
  • নিশামণি ডেকা, বিকাশ কুমাৰ পিঞ্চা, পল্লৱী শৰ্মা চৌধুৰীৰ জামিন আৱেদনৰো শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চ ন্যায়ালয়ে।
  • ইতিমধ্যে এপিএছচি কেলেংকাৰীত অভিযুক্ত ২১গৰাকী বিষয়াৰ জামিন মঞ্জুৰ কৰিছে গুৱাহাটী উচ্চ ন্যায়ালয়ে।‍
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি