শেহতীয়া খবৰ
ধুবুৰীত বিএছএফ চোৰাংচোৱাৰ ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান  •  হিজবুলৰে সম্পৰ্কৰ সন্দেহত আটক কৰা ৩ যুৱকক মুকলি হোজাই আৰক্ষীৰ  •  মোবাইল প্ৰেমে চেৰ পেলালে সন্তানপ্ৰেমক!  •  প্ৰয়োজন হ’লে ন্যায়াধীশ দম্পত্তিৰ বিৰুদ্ধেও হ’ব তদন্ত, এপিএছচি কেলেংকাৰীৰ সন্দৰ্ভত কুলধৰ শইকীয়াৰ মন্তব্য  •  ২০ এপ্ৰিলত মই কল্পনা লাজমীক শেষবাৰৰ বাবে লগ পাইছিলোঃ কমল কটকী  •  নগাঁৱৰ জুৰীয়াত পানীত পৰি এটি শিশুৰ মৃত্যু  •  তিনিচুকীয়াত ৪ সন্দেহযুক্ত নাগৰিকক আটক  •  বৰপেটাত হিজবুল মুজাহিদীনৰ সৈতে জড়িত থকাৰ অপৰাধত ৩ যুৱকক আটক  •  নগাঁৱৰ আকৌ বিদ্যুৎ বিভাগৰ অৱহেলা! পানীগাঁও চাৰিআলিত ট্ৰেন্সফৰ্মাৰ বিস্ফোৰণ, চাওঁক VIDEO  •  লংকাৰ গংগা হোটেলত চিপ লোৱা অৱস্থাত যুৱকৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ

এমাহৰ ভিতৰত নিযুক্তি দিব নতুন উপ-পৰিচালন সঞ্চালক

102

ডিজিটেল ডেস্কঃ এইচ ডি এফ চি বেংকৰ উপ-পৰিচালন সঞ্চালক পদৰ পৰা হঠাৎ অব্যাহতী ল’লে পৰেশ সুকথনকাৰে। ইয়াৰ পাছতেই বেংকটোৰ পৰিচালন সঞ্চালক তথা মুখ্যকাৰ্যবাহী বিষয়া আদিত্য পুৰীয়ে জানিবলৈ দিয়ে যে, এক মাহৰ ভিতৰতেই এই পদত নতুন নিযুক্তি দিয়া হব।

সোমবাৰে বেংকটোৰ বিনিয়োগকাৰীসকলৰ সৈতে এক ভিডিঅ কনফাৰেন্সযোগে আলোচনাত মিলিত হৈ এই কথা জানিবলৈ দিয়ে।

লগতে কয় যে, পৰেশ সুকথনাৰৰ পদত্যাগে বেংকটোৰ কাম-কাজত কোনো প্ৰভাৱ নেপালায়। সদ্যপদত্যাগী সুকথকাৰে ক্ৰেডিট, ফাইনেন্স আদি বিষয় চোৱাচিতা কৰিছিল।

 

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি