শেহতীয়া খবৰ
অভয়াপুৰীৰ সু-চিকিৎসক ডাঃ উমেশ চন্দ্ৰ দাসৰ দেহাৱসান  •  পুলৱামা বিস্ফোৰণঃ এটা মেছেজৰ বাবেই ৰক্ষা পৰিল এগৰাকী জোৱানৰ প্ৰাণ...  •  ইম্ফলত আই ই ডি বিস্ফোৰণত জড়িত ৪ উগ্ৰপন্থীক গ্ৰেপ্তাৰ  •  পুলৱামাৰ শ্বহীদ জোৱানৰ পৰিয়াললৈ পশ্চিম বংগ চৰকাৰৰ ৫ লাখ টকাৰ সাহায্য  •  'বৰ্তমানৰ ভ্ৰাম্যমাণ থিয়েটাৰ জালমুৰি আৰু ফাষ্টফুডৰ নিচিনা'  •  পাক সেনাৰ যুদ্ধ বিৰতি উলংঘন, জম্মু-কাশ্মীৰৰ নৌচেৰা চেক্টৰত ধাৰাসাৰ গুলিবৰ্ষণ  •  হঠাৎ ওদালগুৰিত কিয় কোব্ৰা-সেনাক নিয়োগ কৰিব আৰক্ষীয়ে?  •  মুম্বাইৰ এন আই এ টীমৰ জালত ৱাণ্টেড কালিয়া...  •  পথ কেনি  •  বিশ্বকাপত পাকিস্তানৰ বিৰুদ্ধে বেট-বলৰ যুঁজত নামিবনে ভাৰত?

পাষাণ পিতৃ! কন্যা-জোৱায়েকক চোকা অস্ত্ৰৰে আক্ৰমণ কৰি প্ৰাণ নাশৰ চেষ্টা

475

ডিজিটেল ডেস্কঃ হায়দৰাবাদত সংঘটিত হ’ল কৰুণ ঘটনা। নিজ কন্যা আৰু জোৱায়েকক চোকা অস্ত্ৰৰে আক্ৰমণ চলালে পিতৃয়ে। ঘৰৰ অমতত বিয়া হোৱা বাবেই এই আক্ৰমণ চলালে লোকজনে।

আক্ৰমণ সংঘটিত কৰাৰ পাছতেই পলায়ন কৰে অভিযুক্ত পিতৃগৰাকীয়ে। আৰক্ষীয়ে তেওঁৰ সন্ধানত অভিযান চলাই আছে যদিও, এতিয়ালেক আটক কৰিব পৰা নাই।

ভাৰতীয় দণ্ডবিধি ৩০৭ নম্বৰ ধাৰাত গোচৰ ৰুজু কৰিছে হায়দৰাবাদ আৰক্ষীয়ে। বৰ্তমান চিকিৎসালয়ত মৃত্যুৰ সৈতে যুঁজি আছে কন্যা আৰু জোৱায়েকে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি