শেহতীয়া খবৰ
জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  নগাঁৱত ৰহস্যজনক ঘটনা, চিকিৎসালয়ৰ পৰাই সন্ধানহীন হ’ল ৰোগী  •  লাহৰীঘাটত চোৰাং গঁড় চিকাৰীক আটক  •  কালাতলীত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত বাইক আৰোহী  •  জম্মু-কাশ্মীৰত নিৰাপত্তাবাহিনী-সন্ত্ৰাসবাদীৰ সংঘৰ্ষত নিহত ৭ নাগৰিক  •  মানিকগঞ্জত চিবিএছই পাঠ্যক্ৰমৰ বিদ্যালয় নৰ্থ ইষ্ট নেচনেল একাডেমী শুভ উদ্ধোধন  •  মানিকগঞ্জত চিবিএছই পাঠ্যক্ৰমৰ বিদ্যালয় নৰ্থ ইষ্ট নেচনেল একাডেমী শুভ উদ্ধোধন  •  হাইলাকান্দিত অন্ত পৰিল পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ ভোটগণনা, কোনে পালে কিমান আসন?  •  অৰুণাচলত ভূপেন হাজৰিকাৰ পূৰ্ণাৱয়ব প্ৰতিমূৰ্তি অনাবৰণ

পাষাণ পিতৃ! কন্যা-জোৱায়েকক চোকা অস্ত্ৰৰে আক্ৰমণ কৰি প্ৰাণ নাশৰ চেষ্টা

470

ডিজিটেল ডেস্কঃ হায়দৰাবাদত সংঘটিত হ’ল কৰুণ ঘটনা। নিজ কন্যা আৰু জোৱায়েকক চোকা অস্ত্ৰৰে আক্ৰমণ চলালে পিতৃয়ে। ঘৰৰ অমতত বিয়া হোৱা বাবেই এই আক্ৰমণ চলালে লোকজনে।

আক্ৰমণ সংঘটিত কৰাৰ পাছতেই পলায়ন কৰে অভিযুক্ত পিতৃগৰাকীয়ে। আৰক্ষীয়ে তেওঁৰ সন্ধানত অভিযান চলাই আছে যদিও, এতিয়ালেক আটক কৰিব পৰা নাই।

ভাৰতীয় দণ্ডবিধি ৩০৭ নম্বৰ ধাৰাত গোচৰ ৰুজু কৰিছে হায়দৰাবাদ আৰক্ষীয়ে। বৰ্তমান চিকিৎসালয়ত মৃত্যুৰ সৈতে যুঁজি আছে কন্যা আৰু জোৱায়েকে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি