শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ লতাশিল আৰক্ষীৰ জালত ৩ মহিলা ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী  •  অৱশেষত আত্মসমৰ্পণ কৰিলে দীৰ্ঘদিনে পলাই ফুৰা এচিএছ বিষয়া নবাৰুন ভট্টাচাৰ্যই  •  বঙাইগাঁৱত খেদি খেদি দাৰে কাটি হত্যা এজনক  •  তৃতীয়খন টেষ্ট মেচত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ইংলেণ্ডৰ জয়  •  নলবাৰীত ৰমেশ চন্দ্ৰ শৰ্মাৰ স্মৃতিচাৰণ-গ্ৰন্থ উন্মোচনী সভা  •  অন্যায়ৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ কৰি নহয়! ধনদাবী কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল জাতীয় সংগঠনৰ নেতা  •  সৰুপথাৰত প্ৰাণতোষ দাস সোঁৱৰণী বক্তৃতা প্ৰতিযোগিতা সম্পন্ন  •  ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা ৯ বজাতে খুলিব বেংক...  •  মা, এয়া তোমাৰ জন্মদিনৰ উপহাৰ...  •  অভয়াপুৰীৰ কাকৈজানাত পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত শিক্ষক

গুৱাহাটীৰ আঠগাঁৱৰ পৰা যুৱতী সন্ধানহীন

844

ডিজিটেল সংবাদ, গুৱাহাটীঃ গুৱাহাটী মহানগৰীৰ ভৰলুমুখ আৰক্ষী থানাৰ অন্তৰ্গত আঠগাৱঁৰ পৰা এগৰাকী যুৱতী সন্ধানহীন হোৱা ঘটনাই ৰহস্যৰ সৃষ্টি কৰিছে। জানিব পৰা মতে আঠগাঁৱৰ য়ুক্তা প্ৰজাপতি নামৰ ২১ বছৰীয়া যুৱতী গৰাকীয়ে ৯ আগষ্টৰ দিনা টিউচনলৈ আহি ঘৰলৈ উভতি নোযোৱাত পৰিয়ালৰ লোকে ওচৰে-পাজৰে বিচাৰ খোচাৰ কৰে।

ইফালে এই বিচাৰ খোচাৰ কৰি সন্ধান নোপোৱাত পৰিয়ালৰ লোকৰ লগতে যুৱতী গৰাকীৰ পিতৃয়ে ভৰলুমুখ আৰক্ষী থানাক অৱগত কৰে। চুৰিদাৰ পৰিহিত মিঠা বৰণৰ যুৱতী গৰাকীৰ কোনো সম্ভেদ লাভ কৰিলে কোনো সদাশয় লোকে ততালিকে ভৰলুমুখ আৰক্ষী থানা অথবা যুৱতীৰ পিতৃক ৬৯০০২৩৯২২২ আৰু ৬৮০০৪৪২৫১৭ নম্বৰত যোগাযোগ কৰিবলৈ অনুৰোধ জনায়।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি