শেহতীয়া খবৰ
আজি প্ৰয়াগৰাজলৈ ৰাষ্ট্ৰপতি ৰামনাথ কোবিন্দ  •  ছো’ৱাইন ফ্লুত আক্ৰান্ত অমিত শ্বাহ, টুইটাৰ যোগে সকলোৰে পৰা আৰ্শীবাদ বিচাৰিলে শ্বাহে  •  শিৱসাগৰৰ খৰিকটীয়া আলিত পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত ১  •  আজি তিনিদিনীয়া ভ্ৰমণসূচীৰে গুজৰাটলৈ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডী  •  পেঙাৰীত শিশু-মহিলাসহ ২০জন অবৈধ বাংলাদেশী আটক  •  পুৱাই প্ৰবল ভূমিকম্পই জোকাৰিলে নিকোবৰ...  •  এমাহ পাছত নৌ সেনাৰ যন্ত্ৰৰে উদ্ধাৰ মেঘালয়ৰ কয়লাখনিত শ্ৰমিকৰ মৃতদেহ, VIDEO  •  আজি শিল্পী দিৱস, ৰূপকোঁৱৰক সোঁৱৰি ৰাজ্যৰ ভিন্ন প্ৰান্তত বৰ্ণাঢ্য কাৰ্যসূচী  •  আজিৰে পৰা আৰম্ভ ঐতিহাসিক জোনবিল মেলা  •  নুমলীগড় শোধনাগাৰলৈ কেন্দ্ৰৰ ২২,৫৯৪ কোটি

হ্ৰাস পালে সোণৰ মূল্য…

2,953

ডিজিটেল ডেস্কঃ সোণ ক্ৰয় কৰা কথা যদি ভাৱি আছিল তেন্তে আপোনাৰ বাবে এটা সুখবৰ। পেট্ৰল-ডিজেলৰ মুল্যবৃদ্ধিৰ মাজতে জনসাধাৰণক অলপ হলেও সকাহ দিব এই খবৰে। কিয়নো দাম কমিল সোণৰ। সোমবাৰে প্ৰতি দহ গ্ৰাম সোণত হ্ৰাস পালে ১৯০ টকাকৈ।

কেৱল এয়াই নহয় যোৱা শনিবাৰেও প্ৰতি ১০ গ্ৰাম সোণত হ্ৰাস পাইছিল ৩০ টকা। সোণৰ মুল্য হ্ৰাস পোৱাৰ বিপৰীতে ৰূপৰ মূল্য কোনো ধৰণৰ সাল-সলনি হোৱা নাই। খবৰ অনুসৰি, বিগত কেইটামান দিনৰ ভিতৰতে সোণৰ মুল্য আৰু হ্ৰাস হব পাৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি