শেহতীয়া খবৰ
গৰৈমাৰীৰ মানসিক বিকাৰগ্ৰস্ত যুৱক তেজপুৰৰ পৰা সন্ধানহীন  •  কেবৰ বিৰুদ্ধে ওলাই আহিল এবিভিপি! সংগঠনটোৰ ১২ সদস্যই নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ প্ৰতিবাদত কৰিলে পদত্যাগ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে দৰঙত আছুৰ উদ্যোগত বাইক ৰেলী, VIDEO  •  গুৱাহাটীত মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱালক আছুৰ ক'লা পতাকা প্ৰদৰ্শন, VIDEO  •  গুৱাহাটীত মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱালক আছুৰ ক'লা পতাকা প্ৰদৰ্শন, VIDEO  •  ৰহাৰ বাৰপূজীয়াত নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে ব্যাপক প্ৰতিবাদ, VIDEO  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে বটদ্ৰৱা আছুৰ বাইক ৰেলী, VIDEO  •  সৰুপথাৰ মহাবিদ্যালয়ৰ ছাত্ৰ সমাজ আৰু প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ উদ্যোগত বজ্ৰ হুংকাৰ কাৰ্যসূচী, VIDEO  •  হায়দৰাবাদৰ দৰেই উন্নাও কাণ্ডৰ দোষীকো কৰিব লাগে এনকাউন্টাৰঃ নিৰ্যাতিতাৰ পিতৃৰ দাবী...  •  গুৱাহাটীৰ পৰা ছয়গাঁৱলৈ কেবৰ বিৰুদ্ধে ৰাজপথত শিল্পী, সাংবাদিক, সাহিত্যিকৰ অবিৰত আন্দোলন, চচলত প্ৰাক্তন আলফা ঐক্য মঞ্চৰ অনশন...

বিশিষ্ট ভাষাবিদ, সাহিত্যিক ডঃ গোলোকচন্দ্ৰ গোস্বামী মহানগৰীৰ কেজিএমটি হাস্পতালৰ আইচিইউত চিকিৎসাধীন

167
  • বিশিষ্ট ভাষাবিদ, সাহিত্যিক ডঃ গোলোকচন্দ্ৰ গোস্বামী গুৰুতৰভাৱে অসুস্থ।
  • মহানগৰীৰ কেজিএমটি চিকিৎসালয়ত চিকিৎসাধীন হৈ আছে বিশিষ্ট ভাষাবিদগৰাকী।
  • কেজিএমটিৰ আইচিইউত চিকিৎসাধীন গোস্বামী।
  • বিশিষ্ট ভাষাবিদগৰাকীৰ বৰ্তমান বয়স ৯৬ বছৰ।
  • যোৱা ৬ দি ধৰি হাস্পতালত চিকিৎসাধীন হৈ আছে তেওঁ।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি