শেহতীয়া খবৰ
ৰাজপথত কুকুৰৰ মুখত নৱজাতক, চি চি টিভিত বন্দী হৈছে VIDEO  •  ডিমা হাছাও স্বায়ত্ত শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনৰ ভোটগণনা, UPDATES  •  মুখ্যমন্ত্ৰীৰ ভাষণত জাতি-মাটি-ভেটি শ্ল'গানৰ পৰা হেৰাল জাতি  •  শ্ৰীশ্ৰী শঙ্কৰদেৱ মহাবিদ্যালয়ত অনুষ্ঠিত হ'ব ৰূপালী জয়ন্তী সমাৰোহ  •  কিমান সুৰক্ষিত ইভিএম? ছাইবাৰ বিশেষজ্ঞৰ দাবী- ২০১৪ত হেক হৈছিল ইভিএম  •  কংগ্ৰেছী বাহিনীৰ হাতত প্ৰহৃত প্ৰাক্তন সৈনিক, বিজেপিৰ প্ৰশ্ন- সাধাৰণ মানুহৰ সুৰক্ষা ক’ত  •  এইবাৰ প্ৰৱাসী ভাৰতীয়ৰ বাবে মোডীৰ তীৰ্থ যাত্ৰা যোজনা  •  সাম্প্ৰদায়িক মন্তব্য দিয়াৰ অভিযোগত হিমন্তৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক বাতিলৰ দাবীত পুৰণিগুদামত জোঁৰ সমদল  •  জম্মু-কাশ্মীৰত সেনা-আৰক্ষীৰে সংঘৰ্ষত নিহত অসমৰ যুৱক

গোলাঘাটত জাতিধ্বংসী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে কবিতা প্ৰতিবাদ

90

ডিজিটেল সংবাদ, গোলাঘাটঃ গোলাঘাটত নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে কবিতা প্ৰতিবাদ। নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে শনিবাৰে গোলাঘাটত অভিনৱ পদ্ধতিৰে প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰে।

গোলাঘাট জিলা কবি সন্মিলন আৰু গোলাঘাট সদৰ কবি সন্মিলনৰ যৌথ উদ্যোগত নগৰখনৰ বাটা পইন্টত বিধেয়কখনৰ বিৰোধিতা কৰি কবিতাৰে প্ৰতিবাদ কৰে প্ৰতিবাদকাৰীয়ে। উক্ত প্ৰতিবাদস্থলীত ভালেসংখ্যক ন-পুৰণি কবিয়ে অংশগ্ৰহণ কৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি