শেহতীয়া খবৰ
শিলচৰত সংখ্যালঘু আৰু চাহ জনগোষ্ঠীয় ভোটাৰে নিৰূপণ কৰিব সুস্মিতা-ৰাজদ্বীপৰ ভাগ্য  •  গভীৰ ৰহস্যৰ আৱৰ্তত চাপৰৰ বিজেপি নেতা তথা চিকিৎসক হত্যাকাণ্ডৰ ঘটনা, VIDEO  •  সোণোৱাল-মোডী চৰকাৰৰ প্ৰশংসাত পঞ্চমুখ অতুল বৰা  •  নতুন দিল্লীত ভাৰত চৰকাৰৰে নগা বিদ্ৰোহী এনএছচিএন (আই এম)ৰ যুদ্ধ বিৰতি পৰ্যালোচনা বৈঠক  •  মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ  •  প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ৫৬ ইঞ্চিৰ বুকুক উপহাস! মোডীক লৈ নিৰ্মাণ হ’ব লাগে কমেডী চিনেমা, কাৰ মন্তব্য এয়া...  •  ফ্লায়িং স্কোৱাডৰ দলক বাধাঃ হেলিকপ্টাৰত তালাচী চলাবলৈ নিদিলে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী ধৰ্মেন্দ্ৰ প্ৰধানে, VIDEO  •  থানাৰ ভিতৰতে কোন কংগ্ৰেছ নেতাই কাক শোধালে চৰ... VIDEO  •  তামুলপুৰৰ ছলিকান্দাত ইউপিপিএলৰ নিৰ্বাচনী সভা  •  ৰৌমাৰী পাথাৰত অঘটন, ট্ৰেক্টৰৰ চেপাত এজনৰ মৃত্যু

‘আছুক পৰিষ্কাৰ কৰাৰ দায়িত্ব বিজেপিৰ’

1,354
  • জি এম চি এইচৰ প্ৰেক্ষাগৃহত অনুষ্ঠিত  বিজেপিৰ যুৱ মৰ্চাৰ ‘বিজয় লক্ষ্য ২০১৯।
  • অনুষ্ঠানত মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ মন্তব্য।
  • ‘সলনি হৈছে আছুৰ আভ্যন্তৰীণ পৰিৱেশ।’
  • ‘আছুৱে হেৰুৱাইছে পূৰ্বৰ গৰিমা।’
  • ‘আছুত থকা কলুষিত লোকক গতিয়াই উলিয়াব লাগিব।’
  • আছুক পৰিষ্কাৰ কৰাৰ দায়িত্ব বিজেপিৰ’ – GMCH প্ৰেক্ষাগৃহত অনুষ্ঠিত বিজেপিৰ যুৱ মৰ্চাৰ ‘বিজয় লক্ষ্য ২০১৯’ত এই মন্তব্য মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ।
  • ‘আছুৰ গুৱাহাটীসহ ভিন্ন জিলাৰ সভাপতি–সম্পাদকলৈ আঙুলি টোঁৱাই হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই কয় – সন্দেহযুক্ত নাগৰিকৰ কাষত থিয় দিছে আছু-অগপই।’
  • ‘সাহিত্য সভাকো সমালোচনা হিমন্ত বিশ্বৰ।’
  • ‘অসম সাহিত্য সভাত সোমাইছে ন-অসমীয়া।’
  • ‘বংগীয় মূলৰ লোকৰ হাতত আছু আৰু সাহিত্য সভা।’
  • সাম্প্ৰদায়িক সংঘৰ্ষ ঘটোৱা লোকৰে সমুজ্জ্বল ভট্টাচাৰ্যৰ সম্পৰ্ক আছে বুলিও মন্তব্য মন্ত্ৰীগৰাকীৰ।
  • আগন্তুক ৩ মাহৰ যুঁজৰ বাবে বিজেপি সাজু বুলিও কয় হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি