শেহতীয়া খবৰ
বঙাইগাঁৱত সৰ্বভাৰতীয় পৰ্যায়ৰ শৰীৰচৰ্চা প্ৰতিযোগিতা  •  এজাক বৰষুণতে বুৰ গ'ল স্মাৰ্ট চিটি গুৱাহাটী  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  অসমৰ আন এটা সশস্ত্ৰ সংগঠনৰ যুদ্ধবিৰতি ঘোষণা, ওদালগুৰিত ইউজিপিঅ'ই জমা দিলে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ  •  চন্দ্ৰযান-২ সন্দৰ্ভত ইছৰ’ই কৰিলে টুইট...  •  কৃষি বিজ্ঞান কেন্দ্ৰ নগাঁৱৰ উদ্যোগত 'বৃহৎ পৰিসৰত গছ পুলি ৰোপণ' কাৰ্যসূচী  •  মডেল বিটিচিত জৰাজীৰ্ণ পথ, ক্ষুব্ধ এবিএমছুৰ কোকৰাঝাৰ-ফুটকিবাৰী পথ অৱৰোধ, ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা হাগ্ৰামা-প্ৰমিলাক  •  বলিউডৰ আটাইতকৈ বিগ বাজেট ছবি, ‘ৰাৱণ’ৰ চৰিত্ৰত দেখা পাব পাৰে বাহুবলীক!  •  আমেথিবাসীলৈ কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীৰ উপহাৰ...

মহানগৰীৰ চূণচালিত জব্দ ২৫.১১ লাখ টকা

98
  • মহানগৰীৰ চূণচালিৰ জয়পুৰত আৰক্ষীৰ অভিযান।
  • অভিযানত উদ্ধাৰ ২৫.১১ লাখ টকা।
  • মহেশ্ৰী দত্ত বৰুৱা নামৰ এজন লোকৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰা হৈছে টকাখিনি।
  • লোকজনক জেৰা অব্যাহত ৰাখিছে আৰক্ষীয়ে।
  • এছএছটি আৰু নুনমাটি আৰক্ষীৰ যুটীয়া অভিযানত জব্দ কৰা হৈছে টকাখিনি।
  • কোনো নথি দেখুৱাব নোৱাৰাৰ বাবে জব্দ কৰা হয় ধনখিনি।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি