শেহতীয়া খবৰ
বঙাইগাঁৱত সৰ্বভাৰতীয় পৰ্যায়ৰ শৰীৰচৰ্চা প্ৰতিযোগিতা  •  এজাক বৰষুণতে বুৰ গ'ল স্মাৰ্ট চিটি গুৱাহাটী  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  অসমৰ আন এটা সশস্ত্ৰ সংগঠনৰ যুদ্ধবিৰতি ঘোষণা, ওদালগুৰিত ইউজিপিঅ'ই জমা দিলে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ  •  চন্দ্ৰযান-২ সন্দৰ্ভত ইছৰ’ই কৰিলে টুইট...  •  কৃষি বিজ্ঞান কেন্দ্ৰ নগাঁৱৰ উদ্যোগত 'বৃহৎ পৰিসৰত গছ পুলি ৰোপণ' কাৰ্যসূচী  •  মডেল বিটিচিত জৰাজীৰ্ণ পথ, ক্ষুব্ধ এবিএমছুৰ কোকৰাঝাৰ-ফুটকিবাৰী পথ অৱৰোধ, ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা হাগ্ৰামা-প্ৰমিলাক  •  বলিউডৰ আটাইতকৈ বিগ বাজেট ছবি, ‘ৰাৱণ’ৰ চৰিত্ৰত দেখা পাব পাৰে বাহুবলীক!  •  আমেথিবাসীলৈ কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীৰ উপহাৰ...

গুৱাহাটীৰ চিৰিয়ানাৰ বিস্ফোৰণত নিহতৰ সংখ্যা ২ জনলৈ বৃদ্ধি, VIDEO

925
  • গুৱাহাটীৰ চিৰিয়াখানাৰ সমীপত সংঘটিত বিস্ফোৰণত নিহতৰ সংখ্যা দুজনলৈ বৃদ্ধি।
  • এই বিস্ফোৰণত আহত হৈ চিকিৎসালয়ত চিকিৎসাধীন হৈ আছে ৭জনকৈ লোক।
  • বিস্ফোৰণস্থলীত যথেষ্ট সংখ্যক লোকৰ ভিৰ।
  • আৰক্ষীক লক্ষ্য কৰি এই আক্ৰমণ চলোৱা বুলি সন্দেহ।
  • কিয়নো সেই ঠাইতে থাকে আৰক্ষীৰ তালাচী।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি