শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

ওদালগুৰিত নলখামৰাত ফুটবল প্ৰতিযোগিতাত কবিৰালীৰ জয়

103

ডিজিটেল সংবাদ, ওদালগুৰিঃ ওদালগুৰি জিলাৰ নলখামৰাত অংকুৰজ্যোতি ক্লাৱৰ উদ্যোগত স্বৰ্গীয় চম্বৰ ৰাভা আৰু আৱেৰি ৰাভাৰ সোৱঁৰণত ফুটৱল খেলৰ চূড়ান্ত প্ৰতিযোগিতা অনুষ্ঠিত হৈ যায়।

খেলখন কবিৰালী আৰছু আৰু জেৰুচালম এফ চিৰ মাজত অনুষ্ঠিত হৈ যায়। উক্ত খেলখনত কবিৰালী আৰছুয়ে জেৰুচালম এফ চিক ৬-১ গ’লৰ ব্যৱধানত পৰাস্ত কৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি