শেহতীয়া খবৰ
ধুবুৰীত বিএছএফ চোৰাংচোৱাৰ ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান  •  হিজবুলৰে সম্পৰ্কৰ সন্দেহত আটক কৰা ৩ যুৱকক মুকলি হোজাই আৰক্ষীৰ  •  এটা দামী মোবাইলৰ বাবে সন্তানক ৪০ হাজাৰ টকাত বিক্ৰী মাতৃৰ  •  প্ৰয়োজন হ’লে ন্যায়াধীশ দম্পত্তিৰ বিৰুদ্ধেও হ’ব তদন্ত, এপিএছচি কেলেংকাৰীৰ সন্দৰ্ভত কুলধৰ শইকীয়াৰ মন্তব্য  •  ২০ এপ্ৰিলত মই কল্পনা লাজমীক শেষবাৰৰ বাবে লগ পাইছিলোঃ কমল কটকী  •  নগাঁৱৰ জুৰীয়াত পানীত পৰি এটি শিশুৰ মৃত্যু  •  তিনিচুকীয়াত ৪ সন্দেহযুক্ত নাগৰিকক আটক  •  বৰপেটাত হিজবুল মুজাহিদীনৰ সৈতে জড়িত থকাৰ অপৰাধত ৩ যুৱকক আটক  •  নগাঁৱৰ আকৌ বিদ্যুৎ বিভাগৰ অৱহেলা! পানীগাঁও চাৰিআলিত ট্ৰেন্সফৰ্মাৰ বিস্ফোৰণ, চাওঁক VIDEO  •  লংকাৰ গংগা হোটেলত চিপ লোৱা অৱস্থাত যুৱকৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ

ওদালগুৰিত নলখামৰাত ফুটবল প্ৰতিযোগিতাত কবিৰালীৰ জয়

96

ডিজিটেল সংবাদ, ওদালগুৰিঃ ওদালগুৰি জিলাৰ নলখামৰাত অংকুৰজ্যোতি ক্লাৱৰ উদ্যোগত স্বৰ্গীয় চম্বৰ ৰাভা আৰু আৱেৰি ৰাভাৰ সোৱঁৰণত ফুটৱল খেলৰ চূড়ান্ত প্ৰতিযোগিতা অনুষ্ঠিত হৈ যায়।

খেলখন কবিৰালী আৰছু আৰু জেৰুচালম এফ চিৰ মাজত অনুষ্ঠিত হৈ যায়। উক্ত খেলখনত কবিৰালী আৰছুয়ে জেৰুচালম এফ চিক ৬-১ গ’লৰ ব্যৱধানত পৰাস্ত কৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি