শেহতীয়া খবৰ
আজিৰে পৰা আৰম্ভ ঐতিহাসিক জোনবিল মেলা  •  নুমলীগড় শোধনাগাৰলৈ কেন্দ্ৰৰ ২২,৫৯৪ কোটি  •  নুমলীগড় শোধনাগাৰলৈ কেন্দ্ৰৰ ২২,৫৯৪ কোটি  •  মুখ্যমন্ত্ৰীৰ ভ্ৰমণক লৈ দৰঙত আজি অসম জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰৰ ক’লা দিৱস ঘোষণা  •  মেঘালয়ৰ কয়লা খনিত আৱদ্ধ এজন শ্ৰমিকৰ মৃতদেহৰ সন্ধান  •  বিজেপি নেতা আটক, বিক্ৰীৰ বাবে আনিছিল বৃহৎ পৰিমানৰ অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ...  •  তেজপুৰত জাতিধ্বংসী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে জুবিন গাৰ্গৰ বজ্ৰনীনাদ প্ৰতিবাদ  •  তেজপুৰত জাতিধ্বংসী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে জুবিন গাৰ্গৰ বজ্ৰনীনাদ প্ৰতিবাদ  •  বোকাখাতত ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনা, নিহত ট্ৰেক্টৰ চালক  •  ৰাজপথত ১১৩ কোটি টকা, লাগিল হেতা-ওপৰা

গৰৈমাৰীত আন্তঃজিলা ছিনিয়ৰ ফুটবল প্ৰতিযোগিতাৰ আয়োজন

174

ডিজিটেল সংবাদ, গৰৈমাৰীঃ কামৰূপ জিলাৰ ছয়গাঁও বিধানসভা সমষ্টিৰ অন্তৰ্গত গৰৈমাৰী টাউন ক্লাব খেলপথাৰত অহা ৪ জানুৱাৰীৰ পৰা অসম ফুটবল সন্থাৰ উদ্যোগত দক্ষিণ কামৰূপ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ সহযোগত অসম ভিত্তিত ক্ষীৰোদ বৰুৱা মেম’ৰিয়েল ২০১৮-১৯ বৰ্ষৰ ৬৭সংখ্যক আন্তঃজিলা ছিনিয়ৰ চেম্পিয়নশ্বিপ ফুটবল খেলৰ আয়োজন কৰা হৈছে৷

জানিব পৰামতে, অনুষ্ঠিত হ’বলগীয়া ফুটবল প্ৰতিযোগিতাত গুৱাহাটী, বিজনী, শালবাৰী, বাক্সা, বৰপেটা, গোসাইগাঁও, কামৰূপ, বঙাইগাঁও, বজালী আৰু পৰ্বতঝোৰাৰ প্ৰতিযোগী দলসমূহ অংশগ্ৰহণ কৰিব৷ উক্ত খেলসমূহত ক্ৰীড়াপ্ৰেমী ৰাইজৰ উপস্থিতি উদ্যোক্তাসকলে আন্তৰিকতাৰে কামনা কৰিছে৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি