শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ চানমাৰিত প্ৰাচী 'ছুইটছ'ত উত্তপ্ত পৰিস্থিতি  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  ইটালীত দলং খহি ৩০ জনৰ মৃত্যু  •  স্বাধীনতা দিৱসৰ প্ৰাকসন্ধ্যা দেশবাসীক সম্বোধন ৰাষ্ট্ৰপতিৰ  •  সাঁচিপতীয়া শিল্পী হৰিনাৰায়ণ কোঁৱৰলৈ চৰকাৰী স্বীকৃতি, উৎফুল্লিত বটদ্ৰৱাবাসী  •  নিৰীহ লোকক সেনাই অত্যাচাৰ চলোৱাৰ অভিযোগত উত্তপ্ত ওদালগুৰি  •  ১৫ আগষ্ট আহে, স্বাধীনতাহে নাহে...

২০১৯ৰ লোকসভা নিৰ্বাচনক লৈ নিৰ্বাচন আয়োগৰ সৰ্বদলীয় বৈঠক

263

ডিজিটেল ডেস্কঃ নিৰ্বাচন আয়োগে ২৭ আগষ্টত এখন গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠকৰ আহ্বান কৰিছে। ২০১৯ৰ লোকসভা নিৰ্বাচনৰ প্ৰস্তুতি সম্পৰ্কে আলোচনা হ’ব এই বৈঠকত।

পেইড নিউজ, নিৰ্বাচনী আঁচনি উলংঘা, প্ৰৰোচনামূলক বক্তব্য আৰু ই ভি এমক লৈ নিৰ্বাচন আয়োগে গ্ৰহণ কৰিব লগা ব্যৱস্থা সন্দৰ্ভত দলসমূহক অৱগত কৰাৰ লগতে দলসমূহৰ প্ৰতিনিধিত্ব কৰা আয়োগৰ মতামত  গ্ৰহণ কৰিব।

এই বৈঠকৰ বাবে দেশৰ ৭টা ৰাষ্ট্ৰীয় দল আৰু ৫১টা আঞ্চলিক দলক আয়োগে বৈঠকলৈ আমন্ত্ৰণ জনাইছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি