শেহতীয়া খবৰ
শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান  •  প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ, গুৱাহাটী কমাৰ্চ কলেজৰ প্ৰাক্তন অধ্যক্ষ উমেশ শৰ্মাৰ দেহাৱসান  •  মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱাল মাৰ্ঘেৰিটা কয়লা চিণ্ডিকেটত জড়িত বুলি কৰা সাংসদ প্ৰদ্যুৎ বৰদলৈৰ মন্তব্যৰ বিৰুদ্ধে পুত্তলিকা দাহেৰে বিজেপিৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ  •  টীয়ক বৈদ্যুতিক উপ সংমণ্ডলত আছুৱে ওলমালে তলা, বিদ্যুৎ নিয়মীয়াকৰণৰ দাবী  •  বিতৰ্কৰ অন্ত পেলাই ৰাজমুকুট থিয়েটাৰত চুক্তিবদ্ধ হ'ল অভিনেত্ৰী প্ৰাঞ্জনা দত্ত

আজি ৪ বজাতঃ তেজপুৰ-১৯৬২…

222

ডিজিটেল ডেস্ক: মঙলবাৰে আবেলি ৪ বজাত ছয়মাইলস্হিত Farmer’s Training Centre, Directorate of Horticulture and FP কেন্দ্ৰৰ প্ৰেক্ষাগৃহত (লিলি হোটেলৰ বিপৰীতে) প্ৰদৰ্শিত হ’ব তেজপুৰ-১৯৬২ নামৰ তথ্যচিত্ৰখন । তথ্যচিত্ৰখনৰ পৰিচালনা কৰিছে সমুজ্জল কাশ্যপে। Flim Duvision of India ৰ দ্বাৰা প্ৰযোজিত তথ্যচিত্ৰখন উপভোগৰ বাবে ৰাইজৰ উপস্থিতি কামনা কৰিছে আহ্বায়ক মণ্ডলীয়ে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি