শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

হ্ৰাস পাইছে সংক্ৰমণঃ দিল্লীত ১১১জন কোভিড পজিটিভ, পজিটিভিটী হাৰ ০.১৫ শতাংশ…

ডিজিটেল ডেস্কঃ দিল্লীত ক্ৰমাৎ হ্ৰাস পাই গৈ আছে নতুনকৈ কোৰোনাত আক্ৰান্ত লোকৰ সংখ্যা। লগতে হ্ৰাস পাইছে ৰাজ্যখনত পজিটিভিটীৰ হাৰ। যোৱা ২৪ ঘন্টাত দিল্লীত ১১১জনৰ দেহত ধৰা পৰে কোভিড পজিটিভ। তাৰ বিপৰীতে এই সময়চোৱাত কোৰোনাত আক্ৰান্ত ৭জন লোকৰ মৃত্যু হয়।

ৰাজধানী চহৰ দিল্লীত বৰ্তমান সময়ত পজিটিভিটী হাৰ ০.১৫ শতাংশলৈ হ্ৰাস পাইছে। ইয়াৰ পাছতে ৰাজ্যখনত কোভিডত আক্ৰান্ত হৈ চিকিৎসাধীন হৈ থকা ৰোগীৰ সংখ্যা ১৮০০ৰো তললৈ কমিছে। উল্লেখ্য যে, ৮ মাৰ্চৰ পৰা ২৩ জুনলৈকে দিল্লীত এদিনত কোৰোনাত আক্ৰান্তৰ সংখ্যা এয়াই সৰ্বনিম্ন।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি