শেহতীয়া খবৰ
গুৱাহাটীত হাস্পতালৰ আই চি ইউৰ ভিতৰত অনাধিকাৰ প্ৰৱেশৰ অপৰাধত আটক হ'ল ৩ সাংবাদিক  •  গুৱাহাটীত হাস্পতালৰ আই চি ইউৰ ভিতৰত অনাধিকাৰ প্ৰৱেশৰ অপৰাধত আটক হ'ল ৩ সাংবাদিক  •  ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰক হত্যাৰ ভাবুকি অসমৰ যুৱকৰ!  •  ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰক হত্যাৰ ভাবুকি অসমৰ যুৱকৰ!  •  ৰহাৰ খলিহামাৰীত জ্বলা-কলা খোৱাইছে পথৰ দুৰৱস্থাই, VIDEO  •  ক্ষিৰোদ বৰুৱা আন্তঃজিলা ফুটবল, উদ্বোধনী খেলত শদিয়াৰ জয়লাভ  •  ক্ষিৰোদ বৰুৱা আন্তঃজিলা ফুটবল, উদ্বোধনী খেলত শদিয়াৰ জয়লাভ  •  নাৰায়ণপুৰৰ জনাঞ্চলত বাঘ উদ্ধাৰ…  •  লালুকত দাৰে ঘপিয়াই বৃদ্ধক হত্যাৰ চেষ্টা কিশোৰৰ! উত্তেজিত ৰাইজে জ্বলাই দিলে ঘৰ...  •  ৰহাত দিন দুপৰতে চোৰে লুটিলে মূল্যবান সামগ্ৰী, VIDEO

দীপিকাৰ জন্মদিনত কি উপহাৰ দিলে ৰণবীৰে?

1,772

ডিজিটেল ডেস্কঃ বলিউদত ‘ওম শান্তি ওম’ৰ জৰিয়তে যাত্ৰা আৰম্ভ কৰি বৰ্তমান সমগ্ৰ ভাৰতৰে এগৰাকী প্ৰভাৱশালী অভিনেত্ৰী হিচাপে প্ৰতিষ্ঠা লাভ কৰা দীপিকা পাডুকণৰ আজি জন্মদিন। ৩৩ বছৰত ভৰি দিলে দীপিকাই। কিছুদিনৰ পূৰ্বে অভিনেতা ৰণবীৰ সিঙৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হোৱা দীপিকাই জন্মদিন উদযাপন কৰিব কলম্বৌত।

স্বামী ৰণবীৰৰ সৈতে জন্মদিন পালন কৰিব দীপিকাই। ২০১৮ বৰ্ষৰ ফৰ্বছ আলোচনীত দেশৰ সবাতোকৈ ধনী মহিলা হিচাপে স্বীকৃতি লাভ কৰিছে দীপিকাই। এখন ছবিৰ বাবদ ১০ কোটিৰো অধিক ধন লোৱা দীপিকাই ২০১৮ বৰ্ষত উৰ্পাজন কৰিছে মুঠ ১১২.৮ কোটি টকা। জন্মদিনৰ শুভমুৰ্হূতত দীপিকাই ছচিয়েল মিডিয়াত জনাইছে বিবাহৰ পাছত এই প্ৰথম জন্মদিনটোত ৰণবীৰেই হৈছে তেওৰ বাবে আটাইতকৈ ডাঙৰ উপহাৰ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি