শেহতীয়া খবৰ
১ লাখ ২ হাজাৰ ৪৬২ জন লোকৰ নাম অন্তৰ্ভূক্তিৰে প্ৰকাশ পালে এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা, সবিশেষ খবৰ...  •  মুজাফ্ফৰপুৰত একিউট এনকেফেলাইটিছ ছিণ্ড্ৰমত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা শিশুৰ সংখ্যা ১৩২ জনলৈ বৃদ্ধি  •  এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান

অজয় দেৱগণৰ আজৱ প্ৰেম কাহিনীক আদৰিছে দৰ্শকে…

451

ডিজিটেল ডেস্কঃ যোৱা শুকুৰবাৰে মুক্তি পাইছিল হিন্দী ছবি দে দে প্যাৰ দে। ছবিখনত মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে অজয় দেৱগণ আৰু তাবুয়ে। মুক্তিৰ ৩ দিনৰ অন্তত ছবিখনে দৰ্শক যথেষ্ট সহাঁৰি পাবলৈ সক্ষম হৈছে। ছবিখনে মুক্তিৰ দিনাই ১০.৪১ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰাৰ বিপৰীতে শনিবাৰে ১৩.৩৯ কোটি আৰু দেওবাৰে উপাৰ্জন কৰে ১৪ কোটি টকা। ৩ টা দিনৰ অন্তত ছবিখনে ৩৫ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে। ভাৰতবৰ্ষত এই ছবিখন ৩১০০ খন স্কীণত মুক্তি দিয়াৰ বিপৰীতে সমগ্ৰ বিশ্বত ৩৭৫০ খন স্কীণত মুক্তি দিয়া হৈছিল।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি