শেহতীয়া খবৰ
ধূপধৰাৰ ধানবৰীত বাঁহৰ সাঁকোৰ পৰা পৰি মৃত্যু এজনৰ  •  লালুকত অভিৰুচি শিল্পী সৈনিকৰ নাট কৰ্মশালা সম্পন্ন  •  ধূপধৰাত দ্বিতীয় বাৰ্ষিক বায়খো উৎসৱ উদযাপন, জলন্ত অঙঠাৰ ওপৰত নৃত্য প্ৰদৰ্শন  •  সুদুৰ ম্যানমাৰৰ পৰা আহি অসমৰ জোঁৱাই হ'ল অবৈধ ৰোহিংগা, আদালত চৌহদত বিষ্ফোৰক স্বীকাৰোক্তি, VIDEO  •  ধূপধৰাত কবৰ খান্দি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিলে শিশুৰ মৃতদেহ, পানীত পৰি মৃত্যু হোৱাৰ পিছত জনোৱা নাছিল আৰক্ষীক  •  কাৰ আশীৰ্বাদত বৰাকত চলিছে অবৈধ সাৰৰ চিণ্ডিকেট, আৰক্ষীৰ অভিযানত শুকুৰবাৰে নিশা জব্দ ২৮ খন সাৰভৰ্তি ট্ৰাক  •  বঙাইগাঁৱৰ সিদলসতীত ৰাইজে কৰায়ত্ত কৰিলে ডকাইত, VIDEO  •  গৰৈমাৰীত আছুৰ বন্যাৰ্তৰ মাজত খাদ্য সামগ্ৰী বিতৰণ  •  দক্ষিণ কামৰূপত হ্ৰাস পাইছে ব্ৰহ্মপুত্ৰ-কলহীৰ জলপৃষ্ঠঃ একাংশ উভতিছে নিজা ঘৰলৈ, অধিকাংশ দুৰ্গত এতিয়াও গৰু-ছাগলীৰ সৈতে আশ্ৰয় শিবিৰ, ওখ-ভেটিত  •  ওদালগুৰিত ২১৯ কৃৰ্তী শিক্ষাৰ্থীক আছুৰ অভিনন্দনঃ বানপানীক ৰাষ্ট্ৰীয় সমস্যাৰূপে ঘোষণাৰ দাবী, অসমত শিক্ষাৰ নামত ৰাজনীতি-ব্যৱসায় চলোৱাৰো অভিযোগ সংগঠনটোৰ

কেনে আছে শশী থাৰুৰ? স্বাস্থ্যৰ বুজ ল’লে প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰী নিৰ্মলা সীতাৰমনে…

776

ডিজিটেল ডেস্কঃ কেৰালাৰ তিৰোঅনন্তপুৰমত পূজা কৰিবলৈ গৈছিল কংগ্ৰেছৰ সাংসদ শশী থাৰুৰে। সেই সময়তে এটা লোৰ টুকুৰা কংগ্ৰেছ সাংসদগৰাকীৰ মূৰৰ ওপৰত খহি পৰাত গুৰুতৰভাৱে আহত হৈছিল তেওঁ। মূৰত আঘাত পোৱা সাংসদ থাৰুক ভৰ্তি কৰা হৈছিল চিকিৎসালয়ত।

মূৰত ৬টাকৈ চিলাই পৰা শশী থাৰুৰ সংকতমুক্ত বুলি জানিবলৈ দিছে চিকিৎসকে। ১৬ এপ্ৰিলৰ পুৱা সংঘটিত হৈছিল এই দুৰ্ঘটনা। চিকিৎসালয়ত চিকিৎসাধীন হৈ থকা সাংসদ থাৰুৰৰ স্বাস্থ্যৰ বুজ ল’লে প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰী নিৰ্মলা সীতাৰমনে। টুইটাৰযোগে থাৰুৰে এই কথা ৰাজহুৱা কৰাৰ লগতে কৃতজ্ঞতা প্ৰকাশ কৰে মন্ত্ৰীগৰাকীক। আৰু দুই এদিন চিকিৎসালয়তে থাকিব লাগিব শশী থাৰুৰ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি