শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

ৰাজভৱনত উপস্থিত মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱাল…

  • ৰাজভৱনত মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱাল ।
  • ৰাজ্যপাল জগদীশ মুখীক দাখিল কৰিলে পদত্যাগ পত্ৰ ।
  • দেওবাৰে ঘোষণা কৰা হ’ব অসমৰ পৰবৰ্তী মুখ্যমন্ত্ৰীৰ নাম ।
  • বিজেপিৰ বিধায়িনী দলৰ বৈঠকতে ঘোষণা কৰা হ’ব পৰবৰ্তী মুখ্যমন্ত্ৰীৰ নাম ।
  • বিজেপিৰ নৱনিৰ্বাচিত সকলো বিধায়ক উপস্থিত বিধানসভাত ।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি