শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ লতাশিল আৰক্ষীৰ জালত ৩ মহিলা ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী  •  অৱশেষত আত্মসমৰ্পণ কৰিলে দীৰ্ঘদিনে পলাই ফুৰা এচিএছ বিষয়া নবাৰুন ভট্টাচাৰ্যই  •  বঙাইগাঁৱত খেদি খেদি দাৰে কাটি হত্যা এজনক  •  তৃতীয়খন টেষ্ট মেচত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ইংলেণ্ডৰ জয়  •  নলবাৰীত ৰমেশ চন্দ্ৰ শৰ্মাৰ স্মৃতিচাৰণ-গ্ৰন্থ উন্মোচনী সভা  •  অন্যায়ৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ কৰি নহয়! ধনদাবী কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল জাতীয় সংগঠনৰ নেতা  •  সৰুপথাৰত প্ৰাণতোষ দাস সোঁৱৰণী বক্তৃতা প্ৰতিযোগিতা সম্পন্ন  •  ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা ৯ বজাতে খুলিব বেংক...  •  মা, এয়া তোমাৰ জন্মদিনৰ উপহাৰ...  •  অভয়াপুৰীৰ কাকৈজানাত পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত শিক্ষক

খানাপাৰাত জাতীয় পতাকা উত্তোলন কৰিলে মু্খ্যমন্ত্ৰীয়ে, LIVE

200
  • খানাপাৰাত মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱালে স্বাধীনতা দিৱসৰ কেন্দ্ৰীয় কাৰ্যসূচীত উত্তোলন কৰিলে জাতীয় পতাকা।
  • উত্তোলন কৰিয়ে সমগ্ৰ দেশ তথা ৰাজ্যবাসীক স্বাধীনতা দিৱসৰ শুভেচ্ছা জনালে মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে।
  • সুধাকণ্ঠ ভূপেন হাজৰিকাক ভাৰত ৰত্ন প্ৰদান কৰা কাৰ্যক প্ৰশংসা।
  • সংবিধানৰ ৩৭০ ধাৰা আৰু ৩৫(ক) অনুচ্ছেদ প্ৰত্যাহাৰ কৰা কাৰ্যক সাহসী পদক্ষেপ বুলি মন্তব্য মুখ্যমন্ত্ৰীৰ।
  • এন আৰ চি প্ৰক্ৰিয়াও সুকলমে সম্পন্ন হ’ব বুলি আশ্বাস প্ৰদান মুখ্যমন্ত্ৰীৰ।
  • ৰাজ্যৰ ১ লাখ ভূমিহীনক মাটিৰ পট্টা প্ৰদানৰ প্ৰতিশ্ৰুতি।
  • কাজিৰঙাত বন্যপ্ৰানীৰ বাবে বিশেষ ব্যৱস্থা গ্ৰহণৰ কথা ক’লে মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে।
  • খানাপাৰাৰ পৰা মুখ্যমন্ত্ৰী LIVE

Watch Live: দেশৰ ৭৩ সংখ্যক স্বাধীনতা দিৱস উপলক্ষে ৰাষ্ট্ৰীয় পতাকা উত্তোলন কৰি পেৰেডৰ অভিবাদন গ্ৰহণ কৰাৰ লগতে জনগণক সম্বোধন কৰাৰ মুহূৰ্তত মাননীয় মুখ্যমন্ত্ৰী শ্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱাল

CMO Assam ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಬುಧವಾರ, ಆಗಸ್ಟ್ 14, 2019
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি