শেহতীয়া খবৰ
আজি তিনিদিনীয়া ভ্ৰমণসূচীৰে গুজৰাটলৈ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডী  •  আজি শিল্পী দিৱস, ৰূপকোঁৱৰক সোঁৱৰি ৰাজ্যৰ ভিন্ন প্ৰান্তত বৰ্ণাঢ্য কাৰ্যসূচী  •  আজিৰে পৰা আৰম্ভ ঐতিহাসিক জোনবিল মেলা  •  নুমলীগড় শোধনাগাৰলৈ কেন্দ্ৰৰ ২২,৫৯৪ কোটি  •  নুমলীগড় শোধনাগাৰলৈ কেন্দ্ৰৰ ২২,৫৯৪ কোটি  •  মুখ্যমন্ত্ৰীৰ ভ্ৰমণক লৈ দৰঙত আজি অসম জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰৰ ক’লা দিৱস ঘোষণা  •  মেঘালয়ৰ কয়লা খনিত আৱদ্ধ এজন শ্ৰমিকৰ মৃতদেহৰ সন্ধান  •  বিজেপি নেতা আটক, বিক্ৰীৰ বাবে আনিছিল বৃহৎ পৰিমানৰ অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ...  •  তেজপুৰত জাতিধ্বংসী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে জুবিন গাৰ্গৰ বজ্ৰনীনাদ প্ৰতিবাদ  •  তেজপুৰত জাতিধ্বংসী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে জুবিন গাৰ্গৰ বজ্ৰনীনাদ প্ৰতিবাদ

ৰাইজৰ জয়! ৰাজ্যসভাত আজি উত্থাপন নহয় নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক

8,680
  • ৰাজ্যসভাত আজি উত্থাপন নহ’ব পাৰে নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক,২০১৬।
  • দিল্লীৰ পৰা আহিছে এই খবৰ।
  • অসম তথা উত্তৰ পূৰ্বাঞ্চলৰ আইন শৃংখলাজনিত পৰিস্থিতিৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাজ্যসভাৰ কাৰ্যক্ৰমনিকাৰ পৰা বাদ দিয়া হৈছে নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক প্ৰসংগ।
  • অখিল গগৈয়ে সদৰি কৰিলে এই কথা।
  • এক বিশ্বস্ত সূত্ৰই গগৈক জনাইছে এই খবৰ।
  • চাওক অখিল গগৈয়ে আৰু কি ক’লে-
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি