শেহতীয়া খবৰ
অভয়াপুৰীৰ সু-চিকিৎসক ডাঃ উমেশ চন্দ্ৰ দাসৰ দেহাৱসান  •  পুলৱামা বিস্ফোৰণঃ এটা মেছেজৰ বাবেই ৰক্ষা পৰিল এগৰাকী জোৱানৰ প্ৰাণ...  •  ইম্ফলত আই ই ডি বিস্ফোৰণত জড়িত ৪ উগ্ৰপন্থীক গ্ৰেপ্তাৰ  •  পুলৱামাৰ শ্বহীদ জোৱানৰ পৰিয়াললৈ পশ্চিম বংগ চৰকাৰৰ ৫ লাখ টকাৰ সাহায্য  •  'বৰ্তমানৰ ভ্ৰাম্যমাণ থিয়েটাৰ জালমুৰি আৰু ফাষ্টফুডৰ নিচিনা'  •  পাক সেনাৰ যুদ্ধ বিৰতি উলংঘন, জম্মু-কাশ্মীৰৰ নৌচেৰা চেক্টৰত ধাৰাসাৰ গুলিবৰ্ষণ  •  হঠাৎ ওদালগুৰিত কিয় কোব্ৰা-সেনাক নিয়োগ কৰিব আৰক্ষীয়ে?  •  মুম্বাইৰ এন আই এ টীমৰ জালত ৱাণ্টেড কালিয়া...  •  পথ কেনি  •  বিশ্বকাপত পাকিস্তানৰ বিৰুদ্ধে বেট-বলৰ যুঁজত নামিবনে ভাৰত?

স্বাধীনতা দিৱসত BSNLৰ নতুন অফাৰ

571

ডিজিটেল ডেস্কঃ BSNL-এ গ্ৰাহকৰ বাবে মুকলি কৰিছে এক নতুন অফাৰ। ‘ফ্ৰীডম অফাৰ চোটা পেক’ শীৰ্ষক এই অফাৰত প্ৰি-পেইড গ্ৰাহকসকলে ভইচ কল আৰু ডাটাৰ অতিৰিক্ত সুবিধা লাভ কৰিব।

৯ টকা আৰু ২২টকাৰ মূল্যত উপলব্ধ হ’ব এই অফাৰ। স্বাধীনতা দিৱসৰ লগত সংগতি ৰাখি BSNL-এ এই  অফাৰ গ্ৰাহকলৈ আগবঢ়াইছে।

১০ আগষ্টৰ পৰা উপলব্ধ হ’ব এই অফাৰ। ৯টকীয়া ফ্ৰীডম অফাৰ চোটা পেকত BSNLৰ গ্ৰাহকসকলে আনলিমিটেড ভইচ কলৰ সুবিধা লাভ কৰিব।

অৱশ্যে এই অফাৰ দিল্লী আৰু মুম্বাইতহে কাৰ্যকৰী হ’ব। ইয়াৰ উপৰিও এই অফাৰত ২ জিবি  ডাটা লাভ কৰিব গ্ৰাহকে। ১০-২৫ আগষ্টলৈকে উপলব্ধ হ’ব এই অফাৰ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি