শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ চানমাৰিত প্ৰাচী 'ছুইটছ'ত উত্তপ্ত পৰিস্থিতি  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  ইটালীত দলং খহি ৩০ জনৰ মৃত্যু  •  স্বাধীনতা দিৱসৰ প্ৰাকসন্ধ্যা দেশবাসীক সম্বোধন ৰাষ্ট্ৰপতিৰ  •  সাঁচিপতীয়া শিল্পী হৰিনাৰায়ণ কোঁৱৰলৈ চৰকাৰী স্বীকৃতি, উৎফুল্লিত বটদ্ৰৱাবাসী  •  নিৰীহ লোকক সেনাই অত্যাচাৰ চলোৱাৰ অভিযোগত উত্তপ্ত ওদালগুৰি  •  ১৫ আগষ্ট আহে, স্বাধীনতাহে নাহে...

স্বাধীনতা দিৱসত BSNLৰ নতুন অফাৰ

516

ডিজিটেল ডেস্কঃ BSNL-এ গ্ৰাহকৰ বাবে মুকলি কৰিছে এক নতুন অফাৰ। ‘ফ্ৰীডম অফাৰ চোটা পেক’ শীৰ্ষক এই অফাৰত প্ৰি-পেইড গ্ৰাহকসকলে ভইচ কল আৰু ডাটাৰ অতিৰিক্ত সুবিধা লাভ কৰিব।

৯ টকা আৰু ২২টকাৰ মূল্যত উপলব্ধ হ’ব এই অফাৰ। স্বাধীনতা দিৱসৰ লগত সংগতি ৰাখি BSNL-এ এই  অফাৰ গ্ৰাহকলৈ আগবঢ়াইছে।

১০ আগষ্টৰ পৰা উপলব্ধ হ’ব এই অফাৰ। ৯টকীয়া ফ্ৰীডম অফাৰ চোটা পেকত BSNLৰ গ্ৰাহকসকলে আনলিমিটেড ভইচ কলৰ সুবিধা লাভ কৰিব।

অৱশ্যে এই অফাৰ দিল্লী আৰু মুম্বাইতহে কাৰ্যকৰী হ’ব। ইয়াৰ উপৰিও এই অফাৰত ২ জিবি  ডাটা লাভ কৰিব গ্ৰাহকে। ১০-২৫ আগষ্টলৈকে উপলব্ধ হ’ব এই অফাৰ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি