শেহতীয়া খবৰ
শ্ৰীশ্ৰী শঙ্কৰদেৱ মহাবিদ্যালয়ত অনুষ্ঠিত হ'ব ৰূপালী জয়ন্তী সমাৰোহ  •  কংগ্ৰেছী বাহিনীৰ হাতত প্ৰহৃত প্ৰাক্তন সৈনিক, বিজেপিৰ প্ৰশ্ন- সাধাৰণ মানুহৰ সুৰক্ষা ক’ত  •  এইবাৰ প্ৰৱাসী ভাৰতীয়ৰ বাবে মোডীৰ তীৰ্থ যাত্ৰা যোজনা  •  সাম্প্ৰদায়িক মন্তব্য দিয়াৰ অভিযোগত হিমন্তৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক বাতিলৰ দাবীত পুৰণিগুদামত জোঁৰ সমদল  •  জম্মু-কাশ্মীৰত সেনা-আৰক্ষীৰে সংঘৰ্ষত নিহত অসমৰ যুৱক  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  ডিমা হাছাও স্বায়ত্ত শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনৰ ফলাফল… UPDATES  •  পদূলিত গামোচা আঁৰি নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ১০ খন গাঁৱৰ

টীয়ক চন্দ্ৰকমল বেজবৰুৱা মহাবিদ্যালয়লৈ আছুৰ গ্ৰন্থ দান

51

ডিজিটেল সংবাদ, টীয়কঃ টীয়ক অঞ্চলৰ অগ্ৰণী শিক্ষানুষ্ঠান টীয়ক চন্দ্ৰকমল বেজবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ৰ পুথিভঁৰাললৈ বৃহস্পতিবাৰে সদৌ অসম ছাত্ৰ সন্থাই আগবঢ়াই গ্ৰন্থৰ টোপোলা।

আছুৰ দ্বাৰা প্ৰকাশিত “জ্যোতিপ্ৰসাদৰ সৃষ্টি আৰু চেতনা” নামৰ গ্ৰন্থখনকে ধৰি বহুকেইখন গ্ৰন্থ আগবঢ়ায় সংগঠনটোৱে। উল্লেখ্য যে, বৰ্তমান সময়ত আছুৱে যিদৰে বিভিন্ন ধৰণে নিবনুৱাসকল স্বাৱলম্বী হোৱাৰ বাবে অৰ্থনৈতিক আন্দোলনৰ সূচনা কৰিছে, তেনে সময়তে সদৌ অসম ছাত্ৰ সন্থাৰ অন্যতম যোৰহাট জিলা ছাত্ৰ সন্থাই কিতাপ আগবঢ়োৱা কাৰ্যক সকলোৱে প্ৰশংসা কৰে।

যোৰহাট জিলা ছাত্ৰ সন্থাৰ সাধাৰণ সম্পাদক জিতু নেওগ, টীয়ক আঞ্চলিক ছাত্ৰ সন্থাৰ সভাপতি ৰন্টু ভূঞা, যোৰহাট মহকুমা ছাত্ৰ সন্থাৰ সাংগঠনিক সম্পাদক যদুমণি বৰুৱাই মহাবিদ্যালয়খনত উপস্থিত হৈ মহাবিদ্যালয়খনৰ পুথিভঁৰাললৈ গ্ৰন্থ আগবঢ়ায়।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি