শেহতীয়া খবৰ
১ লাখ ২ হাজাৰ ৪৬২ জন লোকৰ নাম অন্তৰ্ভূক্তিৰে প্ৰকাশ পালে এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা, সবিশেষ খবৰ...  •  মুজাফ্ফৰপুৰত একিউট এনকেফেলাইটিছ ছিণ্ড্ৰমত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা শিশুৰ সংখ্যা ১৩২ জনলৈ বৃদ্ধি  •  এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান

কোকৰাঝাৰত উদ্ধাৰ বনৰৌ, চাওক VIDEO

152

ডিজিটেল সংবাদ, কোকৰাঝাৰঃ কোকৰাঝাৰ সদৰ চহৰৰ নাতিদূৰৈৰ ভোটগাঁৱৰ পৰা বুধবাৰে ৱাইল্ডলাইভ ট্ৰাষ্ট অৱ ইণ্ডিয়া আৰু বনবিভাগে যৌথ অভিযান চলাই এটা বনৰৌ উদ্ধাৰ কৰে।

ৱাইল্ডলাইভ ট্ৰাষ্ট অব ইণ্ডিয়াৰ সদস্য সুৰয ভট্টাচাৰ্য আৰু গুঞ্জন মণ্ডলে সদৰি কৰা মতে, এগৰাকী প্ৰকৃতিপ্ৰেমীৰ খবৰৰ ভিত্তিত বনবিভাগ আৰু ৱাইল্ডলাইভ ট্ৰাষ্ট অব ইণ্ডিয়াই যৌথভাৱে অভিযান চলাই ভোটগাঁৱৰ পৰা বনৰৌটো উদ্ধাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হয়।

এটা পৰিত্যক্ত ৰুমৰ পৰা সুস্থ অৱস্থাত উদ্ধাৰ কৰা বনৰৌটো পৰিত্যক্ত ৰুমত কেনেদৰে আশ্ৰয় লৈছিল তাকে লৈ প্ৰকৃতিপ্ৰেমীসকলে আশ্চৰ্য প্ৰকাশ কৰিছে।

ইপিনে উদ্ধাৰকৃত বনৰৌটো প্ৰত্যক্ষ কৰিবলৈ বহুলোকে ঘটনাস্থলীত ভিৰ কৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি