শেহতীয়া খবৰ
শিলচৰত সংখ্যালঘু আৰু চাহ জনগোষ্ঠীয় ভোটাৰে নিৰূপণ কৰিব সুস্মিতা-ৰাজদ্বীপৰ ভাগ্য  •  গভীৰ ৰহস্যৰ আৱৰ্তত চাপৰৰ বিজেপি নেতা তথা চিকিৎসক হত্যাকাণ্ডৰ ঘটনা, VIDEO  •  সোণোৱাল-মোডী চৰকাৰৰ প্ৰশংসাত পঞ্চমুখ অতুল বৰা  •  নতুন দিল্লীত ভাৰত চৰকাৰৰে নগা বিদ্ৰোহী এনএছচিএন (আই এম)ৰ যুদ্ধ বিৰতি পৰ্যালোচনা বৈঠক  •  মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ  •  প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ৫৬ ইঞ্চিৰ বুকুক উপহাস! মোডীক লৈ নিৰ্মাণ হ’ব লাগে কমেডী চিনেমা, কাৰ মন্তব্য এয়া...  •  ফ্লায়িং স্কোৱাডৰ দলক বাধাঃ হেলিকপ্টাৰত তালাচী চলাবলৈ নিদিলে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী ধৰ্মেন্দ্ৰ প্ৰধানে, VIDEO  •  থানাৰ ভিতৰতে কোন কংগ্ৰেছ নেতাই কাক শোধালে চৰ... VIDEO  •  তামুলপুৰৰ ছলিকান্দাত ইউপিপিএলৰ নিৰ্বাচনী সভা  •  ৰৌমাৰী পাথাৰত অঘটন, ট্ৰেক্টৰৰ চেপাত এজনৰ মৃত্যু

বৰক্ষেত্ৰীৰ হিদিলাট্টাৰীত অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষকৰ দেহাৱসান

128

ডিজিটেল সংবাদ, মুকালমুৱাঃ বৰক্ষেত্ৰী বিধানসভা সমষ্টিৰ হিদিলাট্টাৰী গাঁৱৰ এজন অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষকৰ সোমবাৰে আকস্মিকভাৱে দেহাৱসান ঘটে। দিৰ্ঘদিন ধৰি ডাইবেটিছ ৰোগত আক্ৰন্ত হৈ শিক্ষকজনে সোমবাৰে নিজ গৃহতে নিয়তিৰ নিষ্ঠুৰ কোলাত চিৰদিনৰ বাবে শুই পৰে অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষক সদা বৰ্মণ৷

মাত্ৰ ১১ টা দিন পূৰ্বে চাকৰি জীৱন শেষ কৰি সদা বৰ্মণ জীৱনৰ ইহলীলাগামী হয় ৷ শিক্ষকজনৰ মৃত্যুৰ বাতৰিয়ে অঞ্চলটোত শোঁকৰ ছাঁ পেলোৱাৰ লগতে তেখেতৰ শুভকাংশী সকল শোঁকত ভাগি পৰে ৷ কেৱল শিক্ষকে নহয় বিগত দিনবোৰত অঞ্চলটোৰ বিভিন্ন ৰাজহুৱা কামত জড়িত হৈ সামাজিক ব্যক্তি হিচাবেও চহকী হৈছিল প্ৰয়াত সদা বৰ্মণ ৷

মৃত্যুৰ সময়ত সদা বৰ্মণে তেখেতৰ পত্নী সহ এগৰাকী কন্যা সন্তান আৰু এজন পুত্ৰ সন্তানক এৰি গুচি যায় ৷ ইপিনে প্ৰয়াত অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষকজনৰ মৃত্যুত বৰক্ষেত্ৰীৰ বিভিন্ন দ‘ল সংগঠনে শোঁক প্ৰকাশ কৰি পৰিয়াললৈ গভীৰ সমবেদনা জ্ঞাপন কৰে ৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি