শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

বৰপেটাৰোড-মানাহ সংযোগী পথত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, থিতাতে নিহত বাইক আৰোহী

289

ডিজিটেল সংবাদ, শালবাৰীঃ বুধবাৰে দুপৰীয়া বৰপেটাৰোড-মানাহ ৰাষ্ট্ৰীয় উদ্যান সংযোগী পথৰ বাজেগাঁৱত সংঘটিত হয় এক ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা৷ তীব্ৰবেগী সামগ্ৰী কঢ়িওৱা মেজিকৰ খুন্দাত থিতাতে নিহত হয় এগৰাকী বাইক আৰোহী যুৱক৷ বৰপেটাৰোডৰ পৰা আহি থকা এএছ১৫-এচি-০৭৬৭ নম্বৰৰ তীব্ৰবেগী সামগ্ৰী কঢ়িওৱা মেজিকখনে এএছ১৫-কে-৫৬১০ নম্বৰৰ য়ামাহা এফ জেড-এছ বাইকখনক খুন্দিয়ায়।

দুৰ্ঘটনাত থিতাতে নিহত হয় খৈৰাবাৰীৰ বাইক আৰোহী বিশ্বজিৎ ৰয় কৰ্মকাৰ(২৬) নামৰ যুৱকজন৷ মেজিকখনো নিয়ন্ত্ৰন হেৰুৱাই ৰাস্তাৰ কাষৰ দ’ খাৱৈত বাগৰি পৰে৷ সৌভাগ্যক্ৰমে ৰক্ষা পৰে মেজিকখনৰ চালক ৷ লগে লগে বৰপেটাৰোড আৰক্ষী ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈ মৃতদেহটো আৰক্ষী থানালৈ লৈ যায় ৷ মেজিখনৰ চালক বৰ্তমান পলাতক অৱস্থাত৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি