শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ লতাশিল আৰক্ষীৰ জালত ৩ মহিলা ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী  •  অৱশেষত আত্মসমৰ্পণ কৰিলে দীৰ্ঘদিনে পলাই ফুৰা এচিএছ বিষয়া নবাৰুন ভট্টাচাৰ্যই  •  বঙাইগাঁৱত খেদি খেদি দাৰে কাটি হত্যা এজনক  •  তৃতীয়খন টেষ্ট মেচত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ইংলেণ্ডৰ জয়  •  নলবাৰীত ৰমেশ চন্দ্ৰ শৰ্মাৰ স্মৃতিচাৰণ-গ্ৰন্থ উন্মোচনী সভা  •  অন্যায়ৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ কৰি নহয়! ধনদাবী কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল জাতীয় সংগঠনৰ নেতা  •  সৰুপথাৰত প্ৰাণতোষ দাস সোঁৱৰণী বক্তৃতা প্ৰতিযোগিতা সম্পন্ন  •  মা, এয়া তোমাৰ জন্মদিনৰ উপহাৰ...  •  অভয়াপুৰীৰ কাকৈজানাত পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত শিক্ষক  •  আগন্তুক বিটিএডি নিৰ্বাচনত শক্তিশালীভাৱে অৱতীৰ্ণ হ'ব বিজেপিঃ ওদালগুৰিত বিজেপিৰ ৰাজ্যিক সম্পাদক কিশোৰ উপাধ্যায়

বৰপথাৰত ধনশিৰি নদীত যুৱক সন্ধানহীন

48

ডিজিটেল সংবাদ, সৰুপথাৰঃ ধনশিৰি নদীত মনসা দেৱীৰ মূৰ্ত্তি বিসৰ্জন দিবলৈ গৈ বৰপথাৰৰ এজন যুৱক সন্ধানহীন হোৱাৰ বাতৰি পোৱা গৈছে | যুৱকজন হৈছে বৰপথাৰৰ কৈলানীপাৰাৰ দিপাংকৰ দাস (৩২) | জানিব পৰা মতে, সন্ধিয়া প্ৰায় ৬ বজাত ধনশিৰি নদীত মনসা পূজাৰ সম্পন্ন কৰি দেৱীৰ মূৰ্তি বিসৰ্জন দিবলৈ  গৈ ফেনে ফুটুকাৰে বাঢ়ি থকা ধনশিৰি নদীৰ সোঁতে যুৱকজনক উটোৱাই লৈ যায় ।

যুৱকজনক উদ্ধাৰ কৰিবলৈ আন দুজন লোকে চেষ্টা কৰিছিল যদিও বিফল হয় আৰু দীপাংকৰ দাস নামৰ যুৱকজন নদীৰ সোঁতে লৈ যায় । ইতিমধ্যে বৰপথাৰ আৰক্ষী ঘটনাস্হলীত উপস্হিত হৈ ৰাজ্যিক দুৰ্যোগ প্ৰশমন বিভাগৰ লোকক এই বিষয়ে অৱগত কৰিছে যদিও বহু আন্ধাৰ হোৱাৰ বাবে নিশা অভিযানৰ পৰা বিৰত থাকে বুলি অৱগত কৰে কাইলৈ পুৱাহে উদ্ধাৰ অভিযান চলাব বুলি জানিবলৈ দিয়ে ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি