শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ লতাশিল আৰক্ষীৰ জালত ৩ মহিলা ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী  •  অৱশেষত আত্মসমৰ্পণ কৰিলে দীৰ্ঘদিনে পলাই ফুৰা এচিএছ বিষয়া নবাৰুন ভট্টাচাৰ্যই  •  বঙাইগাঁৱত খেদি খেদি দাৰে কাটি হত্যা এজনক  •  তৃতীয়খন টেষ্ট মেচত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ইংলেণ্ডৰ জয়  •  নলবাৰীত ৰমেশ চন্দ্ৰ শৰ্মাৰ স্মৃতিচাৰণ-গ্ৰন্থ উন্মোচনী সভা  •  অন্যায়ৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ কৰি নহয়! ধনদাবী কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল জাতীয় সংগঠনৰ নেতা  •  সৰুপথাৰত প্ৰাণতোষ দাস সোঁৱৰণী বক্তৃতা প্ৰতিযোগিতা সম্পন্ন  •  মা, এয়া তোমাৰ জন্মদিনৰ উপহাৰ...  •  অভয়াপুৰীৰ কাকৈজানাত পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত শিক্ষক  •  আগন্তুক বিটিএডি নিৰ্বাচনত শক্তিশালীভাৱে অৱতীৰ্ণ হ'ব বিজেপিঃ ওদালগুৰিত বিজেপিৰ ৰাজ্যিক সম্পাদক কিশোৰ উপাধ্যায়

আগষ্ট মাহটোত বেংকৰ জুৰুৰী কামক লৈ কোনো পৰিকল্পনা কৰিছে নেকি? যদি কৰিছে পঢ়ক এই খবৰ…

2,158

ডিজিটেল ডেস্কঃ আজি আগষ্ট মাহৰ ২ তাৰিখ। স্বাধীনতা দিৱসৰ পৰা আদি কৰি ৰাখী বন্ধন, জন্মাষ্টমীৰ লৈকে কেইবাটাও গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন আছে এই মাহটোতে। আগষ্ট মাহটোত আপুনি বেংক সম্বন্ধীয় কিবা জুৰুৰী কাম যদি কৰিব লগা আছে তেন্তে আগতীয়াকৈ প্লেন কৰক, কিয়নো আগষ্ট মাহটোত বিভিন্ন দিনৰ সৈতে সংগতি ৰাখি বেংক সমূহ মুঠ ১১ দিন বন্ধ থাকিব।

আগষ্ট মাহটোত বিভিন্ন দিন আৰু শনি, দেওবাৰ মিলাই বেংক সমূহ বন্ধ থাকিব মুঠ ১১ দিন। ইয়াৰ পৰিৱৰ্তে মুঠ ২০ দিনহে খোলা থাকিব বেংক। এই মাহত ৪, ১১, ১৮ আৰু ২৫ আগষ্ট হৈছে দেওবাৰ। ১০ আৰু ২৪ আগষ্ট হৈছে দ্বিতীয় আৰু চতুৰ্থ শনিবাৰ, গতিকে এই দিনকেইটাত বন্ধ থাকিব বেংকসমূহ। এনেকৈ বিভিন্ন দিনৰ সৈতে সংগতি ৰাখি আগষ্ট মাহটোত মুঠ ১১ টা দিন বন্ধ থাকিব বেংকসমূহ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি