শেহতীয়া খবৰ
অভয়াপুৰীৰ সু-চিকিৎসক ডাঃ উমেশ চন্দ্ৰ দাসৰ দেহাৱসান  •  পুলৱামা বিস্ফোৰণঃ এটা মেছেজৰ বাবেই ৰক্ষা পৰিল এগৰাকী জোৱানৰ প্ৰাণ...  •  ইম্ফলত আই ই ডি বিস্ফোৰণত জড়িত ৪ উগ্ৰপন্থীক গ্ৰেপ্তাৰ  •  পুলৱামাৰ শ্বহীদ জোৱানৰ পৰিয়াললৈ পশ্চিম বংগ চৰকাৰৰ ৫ লাখ টকাৰ সাহায্য  •  'বৰ্তমানৰ ভ্ৰাম্যমাণ থিয়েটাৰ জালমুৰি আৰু ফাষ্টফুডৰ নিচিনা'  •  পাক সেনাৰ যুদ্ধ বিৰতি উলংঘন, জম্মু-কাশ্মীৰৰ নৌচেৰা চেক্টৰত ধাৰাসাৰ গুলিবৰ্ষণ  •  হঠাৎ ওদালগুৰিত কিয় কোব্ৰা-সেনাক নিয়োগ কৰিব আৰক্ষীয়ে?  •  মুম্বাইৰ এন আই এ টীমৰ জালত ৱাণ্টেড কালিয়া...  •  পথ কেনি  •  বিশ্বকাপত পাকিস্তানৰ বিৰুদ্ধে বেট-বলৰ যুঁজত নামিবনে ভাৰত?

মাতৃক অত্যাচাৰ চলাই পলাল গোলাঘাটৰ ৰূপান্তৰ

110

ডিজিটেল সংবাদ, গোলাঘাটঃ জন্মদাত্ৰী মাতৃক দীৰ্ঘদিন ধৰি পুত্ৰই অত্যাচাৰ চলাই অহাৰ এক ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে গোলাঘাটৰ ৰূপজোতি নগৰত। কুলাংগাৰ এই পুত্ৰজনৰ নাম ৰূপান্তৰ বৰা।

অভিযোগ অনুসৰি, ৰূপান্তৰে দীৰ্ঘদিন ধৰি নিজ মাতৃ অনুমাই বৰাক অকথ্য অত্যাচাৰ চলাই আহিছে। দৈনিক মাতাল হৈ আহি মাতৃ অনুমাইক অকাৰণতে মাৰ-ধৰ কৰা ৰূপান্তৰক স্থানীয় লোকসকলে তেনে নকৰিবলৈ সকীয়াই দি আহিছিল যদিও তালৈ কাণসাৰেই কৰা নাছিল ৰূপান্তৰে।

বাৰম্বাৰ সকীয়াই থকাৰ পিছতো কোনো পৰিৱৰ্তন নেদেখি শুকুৰবাৰে স্থানীয় লোকসকলে মাতৃক অত্যাচাৰ কৰি থকা সময়তে ৰূপান্তৰক আবদ্ধ কৰি ৰাখি আৰক্ষীক খবৰ দিয়ে। অৱশ্যে আৰক্ষী অহাৰ পূৰ্বেই ছেগ চাই পলায়ন কৰে কুলংগাৰ ৰূপান্তৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি