শেহতীয়া খবৰ
দুখতো সুখ! 'কঙালী'ৰ বাবেইতো বিশেষতকৈয়ো বিশেষ অসমীয়া  •  কিয় বৰ্ণনাতীত সুস্বাদু হয় দুৰ্গোৎসৱৰ ভোগ, চাওঁক VIDEO  •  পানীৰ সন্ধান বিচাৰি বুধ গ্ৰহলৈ ব্ৰিটেইনৰ মহাকাশযান  •  ৰাম আমাৰ গৌৰৱ, নিৰ্মাণ হ’ব লাগিবই ৰাম মন্দিৰঃ মোহন ভাগৱত  •  বিমানৰ ভিতৰত বিমান সেৱিকাক অশ্লীল ইংগিত, আটক মদাহী যুৱক  •  বিধায়ক শিলাদিত্যৰ বিৰুদ্ধে আনন্দ বজাৰ আৰক্ষীত এজাহাৰ দাখিল পপুলাৰ ফ্ৰ’ণ্ট অৱ ইণ্ডিয়াৰ  •  উত্তৰ প্ৰদেশৰ প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী এন ডি তিৱাৰী আৰু নাই  •  'নতুন প্ৰতিবিম্ব' কাকতৰ সাংবাদিকক অভিযন্তাৰ ভাবুকি, আজাৰ গৰিহণা  •  'নতুন প্ৰতিবিম্ব' কাকতৰ সাংবাদিকক অভিযন্তাৰ ভাবুকি, আজাৰ গৰিহণা  •  মৰিগাঁৱত পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত ২জন

মাতৃক অত্যাচাৰ চলাই পলাল গোলাঘাটৰ ৰূপান্তৰ

95

ডিজিটেল সংবাদ, গোলাঘাটঃ জন্মদাত্ৰী মাতৃক দীৰ্ঘদিন ধৰি পুত্ৰই অত্যাচাৰ চলাই অহাৰ এক ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে গোলাঘাটৰ ৰূপজোতি নগৰত। কুলাংগাৰ এই পুত্ৰজনৰ নাম ৰূপান্তৰ বৰা।

অভিযোগ অনুসৰি, ৰূপান্তৰে দীৰ্ঘদিন ধৰি নিজ মাতৃ অনুমাই বৰাক অকথ্য অত্যাচাৰ চলাই আহিছে। দৈনিক মাতাল হৈ আহি মাতৃ অনুমাইক অকাৰণতে মাৰ-ধৰ কৰা ৰূপান্তৰক স্থানীয় লোকসকলে তেনে নকৰিবলৈ সকীয়াই দি আহিছিল যদিও তালৈ কাণসাৰেই কৰা নাছিল ৰূপান্তৰে।

বাৰম্বাৰ সকীয়াই থকাৰ পিছতো কোনো পৰিৱৰ্তন নেদেখি শুকুৰবাৰে স্থানীয় লোকসকলে মাতৃক অত্যাচাৰ কৰি থকা সময়তে ৰূপান্তৰক আবদ্ধ কৰি ৰাখি আৰক্ষীক খবৰ দিয়ে। অৱশ্যে আৰক্ষী অহাৰ পূৰ্বেই ছেগ চাই পলায়ন কৰে কুলংগাৰ ৰূপান্তৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি