শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ চানমাৰিত প্ৰাচী 'ছুইটছ'ত উত্তপ্ত পৰিস্থিতি  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  ইটালীত দলং খহি ৩০ জনৰ মৃত্যু  •  স্বাধীনতা দিৱসৰ প্ৰাকসন্ধ্যা দেশবাসীক সম্বোধন ৰাষ্ট্ৰপতিৰ  •  সাঁচিপতীয়া শিল্পী হৰিনাৰায়ণ কোঁৱৰলৈ চৰকাৰী স্বীকৃতি, উৎফুল্লিত বটদ্ৰৱাবাসী  •  নিৰীহ লোকক সেনাই অত্যাচাৰ চলোৱাৰ অভিযোগত উত্তপ্ত ওদালগুৰি  •  ১৫ আগষ্ট আহে, স্বাধীনতাহে নাহে...

মাতৃক অত্যাচাৰ চলাই পলাল গোলাঘাটৰ ৰূপান্তৰ

86

ডিজিটেল সংবাদ, গোলাঘাটঃ জন্মদাত্ৰী মাতৃক দীৰ্ঘদিন ধৰি পুত্ৰই অত্যাচাৰ চলাই অহাৰ এক ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে গোলাঘাটৰ ৰূপজোতি নগৰত। কুলাংগাৰ এই পুত্ৰজনৰ নাম ৰূপান্তৰ বৰা।

অভিযোগ অনুসৰি, ৰূপান্তৰে দীৰ্ঘদিন ধৰি নিজ মাতৃ অনুমাই বৰাক অকথ্য অত্যাচাৰ চলাই আহিছে। দৈনিক মাতাল হৈ আহি মাতৃ অনুমাইক অকাৰণতে মাৰ-ধৰ কৰা ৰূপান্তৰক স্থানীয় লোকসকলে তেনে নকৰিবলৈ সকীয়াই দি আহিছিল যদিও তালৈ কাণসাৰেই কৰা নাছিল ৰূপান্তৰে।

বাৰম্বাৰ সকীয়াই থকাৰ পিছতো কোনো পৰিৱৰ্তন নেদেখি শুকুৰবাৰে স্থানীয় লোকসকলে মাতৃক অত্যাচাৰ কৰি থকা সময়তে ৰূপান্তৰক আবদ্ধ কৰি ৰাখি আৰক্ষীক খবৰ দিয়ে। অৱশ্যে আৰক্ষী অহাৰ পূৰ্বেই ছেগ চাই পলায়ন কৰে কুলংগাৰ ৰূপান্তৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি