শেহতীয়া খবৰ
এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান  •  প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ, গুৱাহাটী কমাৰ্চ কলেজৰ প্ৰাক্তন অধ্যক্ষ উমেশ শৰ্মাৰ দেহাৱসান  •  মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱাল মাৰ্ঘেৰিটা কয়লা চিণ্ডিকেটত জড়িত বুলি কৰা সাংসদ প্ৰদ্যুৎ বৰদলৈৰ মন্তব্যৰ বিৰুদ্ধে পুত্তলিকা দাহেৰে বিজেপিৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ

পথ দুৰ্ঘটনাত গুৰুতৰভাৱে আহত অসমীয়া প্ৰতিদিনৰ জ্যেষ্ঠ সহকাৰী সম্পাদক মনোজ অগস্তি…

694

ডিজিটেল ডেস্কঃমহানগৰীৰ এক পথ দুৰ্ঘটনাত গুৰুতৰভাৱে আহত হৈছে অসমীয়া প্ৰতিদিনৰ জ্যেষ্ঠ সহকাৰী সম্পাদক, বিশিষ্ট কবি, সাহিত্যিক তথা শিল্পী মনোজ অগস্তি। কৰ্তব্য সম্পাদন কৰি ঘৰলৈ গৈ থকা সময়তে উলুবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনাত জ্যেষ্ঠ সাংবাদিক তথা কবিগৰাকী পতিত হয়।

উলুবাৰীৰ আৰক্ষী মুখ্য কাৰ্যালয়ৰ সন্মুখত সংঘটিত এই পথ দুৰ্ঘটনাত হেলমেট পৰিধান কৰাৰ বাবে সাংবাদিকগৰাকীয়ে মূৰত আঘাত পোৱাৰ পৰা ৰক্ষা পৰে যদিও, তেওঁৰ এখন হাত ভগাৰ আশংকাৰ কৰাৰ লগতে বুকু আৰু ভৰিতো যথেষ্ট আঘাত পাইছে।স্কুটীৰে গৈ থকা সাংবাদিকগৰাকীক আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰি গুৱাহাটী চিকিৎসা মহাবিদ্যালয়ত ইতিমধ্যে ভৰ্তি কৰিছে।

সাংবাদিকগৰাকীৰ দুৰ্ঘটনাৰ খবৰ পোৱাৰ পাছতেই চিকিৎসালয়লৈ গৈ উপস্থিত হৈছেগৈ অসমীয়া প্ৰতিদিনৰ কাৰ্যবাহী সম্পাদক ধৈৰ্য্য হাজৰিকাকে ধৰি সহকৰ্মীসকল। নিশা ১১.৪৫বজাত পথ দুৰ্ঘটনাত আহত হোৱা সাংবাদিকগৰাকীক ইতিমধ্যে চিকিৎসকে চিকিৎসাৰ ব্যৱস্থা কৰিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি