শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

উত্তৰ-পূৰ্বৰ সন্থাসবাদক লৈ উদ্বিগ্ন, ইটানগৰত ৮ ৰাজ্যৰ ডিজিপি-আইজিপিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠক

319

ডিজিটেল সংবাদ, ইটানগৰঃ আজি চুবুৰীয়া ৰাজ্য অৰুণাচলৰ ইটানগৰত অনুষ্ঠিত হ’ব উত্তৰ-পূৰ্বাঞ্চলৰ আটাইকেইখন ৰাজ্যৰ আৰক্ষী সঞ্চালক প্ৰধান আৰু মহাপৰিদৰ্শকসকলৰ এক গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠক।

উত্তৰ-পূৰ্বাঞ্চলৰ ৰাজ্য কেইখনৰ সীমা তথা সন্ত্ৰাসবাদী কাৰ্যকলাপ সন্দৰ্ভত আলোচনা কৰা হ’ব এই বৈঠকখনত। অৰুণাচলৰ মুখ্যমন্ত্ৰী প্রেমা খান্দুৱে উদ্বোধন কৰিব এই বৈঠকখন।

উল্লেখ্য যে, এই বৈঠকত অংশ ল’ব কেন্দ্ৰীয় গৃহ-ৰাজ্যিক মন্ত্ৰী কিৰেণ ৰিজিজুৱে। ইফালে, অসমৰ আৰক্ষী সঞ্চালক প্ৰধান কুলধৰ শইকীয়াও উপস্থিত থাকিব এই বৈঠকত। বৈঠকখনক লৈ কটকটীয়া নিৰাপত্তা ব্যৱস্থা পৰিলক্ষিত হৈছে ইটানগৰত।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি