শেহতীয়া খবৰ
মাৰ্ঘেৰিটাৰ নিৰ্দলীয় সদস্যই দেখুৱাইছে খেল!, ২৪ ঘণ্টাতে কংগ্ৰেছ-বিজেপি দুই দলতে যোগদান  •  ফটো তুলিবলৈ গৈ দিচাং নৈত পৰা দুই যুৱতী সন্ধানহীন  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্পৰ টুৰ্ণামেন্টৰ চেম্পিয়ন ছিকিউৰিটি গাৰ্ড ডিম্বেশ্বৰ...  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্পৰ টুৰ্ণামেন্টৰ চেম্পিয়ন ছিকিউৰিটি গাৰ্ড ডিম্বেশ্বৰ...  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্প চেম্বিয়নশ্বীপত আজি চূড়ান্ত খেলত অৱতীৰ্ণ হ’ব ডিম্বেশ্বৰ দলে  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্প চেম্বিয়নশ্বীপত আজি চূড়ান্ত খেলত অৱতীৰ্ণ হ’ব ডিম্বেশ্বৰ দলে  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্প চেম্বিয়নশ্বীপত আজি চূড়ান্ত খেলত অৱতীৰ্ণ হ’ব ডিম্বেশ্বৰ দলে  •  গহপুৰ নগৰত প্ৰধানমন্ত্ৰী আৱাস যোজনা ( নগৰাঞ্চল)ৰ গৃহ নিৰ্মাণ কাৰ্যৰ শুভাৰম্ভ  •  বলিউদৰ ছুপাৰষ্টাৰ বিলনীয়া হোৱা ৭০০ কোটি টকীয়া বিয়াখনৰ A to Z, VIDEO  •  বলিউদৰ ছুপাৰষ্টাৰ বিলনীয়া হোৱা ৭০০ কোটি টকীয়া বিয়াখনৰ A to Z, VIDEO

ৰূপালী পৰ্দাত পুনৰ একেলগে দেখা যাব অৰ্জুন-কৰীণাক

130

ডিজিটেল ডেস্কঃ ‘কী এণ্ড কা’ক দৰ্শকে আদৰি লোৱাৰ পাছত আকৌ এবাৰ একেলগে দেখা পাব অৰ্জুন আৰু কৰীণাক। ২০০৭ চনত নিৰ্মিত অনুৰাগ বসুৰ ‘লাইফ ইন এ মেট্ৰ’ ছবিখনৰ আহিবলগীয়া ছিকুৱেলত একেলগে কাম কৰিব এই ৰোমান্টিক যুটিঁয়ে।

বলীউডক বহু কেইখন ভিন্নধৰ্মী আমোদজনক ছবি উপহাৰ দিয়া পৰিচালক অনুৰাগ বসুৰ এই ছবিখনত সংগীত পৰিচালনা কৰিব প্ৰীতমে। ২০০৭ চনত নিৰ্মাণ হোৱা ছবিখনত চাৰিটা কাহিনী একেলগ কৰি দেখুৱা হৈছিল যদিও আহিবলগীয়া ছিকুৱেলৰ কাহিনী হ’ব সম্পূৰ্ণ সুকীয়া।

সেই সময়ত ছবিখনে বক্স অফিচত ভাল ব্যৱসায়ৰ লগতে সমালোচকসকলৰো দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছিল। অৰ্জুন আৰু কৰীণাৰ ব্যস্ততাৰ বাবে ছবিখনৰ শ্বুটিং সম্পকে কোনো সিন্ধান্ত লোৱা নাই যদিও অচিৰেই আৰম্ভ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি