শেহতীয়া খবৰ
দুখতো সুখ! 'কঙালী'ৰ বাবেইতো বিশেষতকৈয়ো বিশেষ অসমীয়া  •  কিয় বৰ্ণনাতীত সুস্বাদু হয় দুৰ্গোৎসৱৰ ভোগ, চাওঁক VIDEO  •  পানীৰ সন্ধান বিচাৰি বুধ গ্ৰহলৈ ব্ৰিটেইনৰ মহাকাশযান  •  ৰাম আমাৰ গৌৰৱ, নিৰ্মাণ হ’ব লাগিবই ৰাম মন্দিৰঃ মোহন ভাগৱত  •  বিমানৰ ভিতৰত বিমান সেৱিকাক অশ্লীল ইংগিত, আটক মদাহী যুৱক  •  বিধায়ক শিলাদিত্যৰ বিৰুদ্ধে আনন্দ বজাৰ আৰক্ষীত এজাহাৰ দাখিল পপুলাৰ ফ্ৰ’ণ্ট অৱ ইণ্ডিয়াৰ  •  উত্তৰ প্ৰদেশৰ প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী এন ডি তিৱাৰী আৰু নাই  •  'নতুন প্ৰতিবিম্ব' কাকতৰ সাংবাদিকক অভিযন্তাৰ ভাবুকি, আজাৰ গৰিহণা  •  'নতুন প্ৰতিবিম্ব' কাকতৰ সাংবাদিকক অভিযন্তাৰ ভাবুকি, আজাৰ গৰিহণা  •  মৰিগাঁৱত পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত ২জন

ৰূপালী পৰ্দাত পুনৰ একেলগে দেখা যাব অৰ্জুন-কৰীণাক

126

ডিজিটেল ডেস্কঃ ‘কী এণ্ড কা’ক দৰ্শকে আদৰি লোৱাৰ পাছত আকৌ এবাৰ একেলগে দেখা পাব অৰ্জুন আৰু কৰীণাক। ২০০৭ চনত নিৰ্মিত অনুৰাগ বসুৰ ‘লাইফ ইন এ মেট্ৰ’ ছবিখনৰ আহিবলগীয়া ছিকুৱেলত একেলগে কাম কৰিব এই ৰোমান্টিক যুটিঁয়ে।

বলীউডক বহু কেইখন ভিন্নধৰ্মী আমোদজনক ছবি উপহাৰ দিয়া পৰিচালক অনুৰাগ বসুৰ এই ছবিখনত সংগীত পৰিচালনা কৰিব প্ৰীতমে। ২০০৭ চনত নিৰ্মাণ হোৱা ছবিখনত চাৰিটা কাহিনী একেলগ কৰি দেখুৱা হৈছিল যদিও আহিবলগীয়া ছিকুৱেলৰ কাহিনী হ’ব সম্পূৰ্ণ সুকীয়া।

সেই সময়ত ছবিখনে বক্স অফিচত ভাল ব্যৱসায়ৰ লগতে সমালোচকসকলৰো দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছিল। অৰ্জুন আৰু কৰীণাৰ ব্যস্ততাৰ বাবে ছবিখনৰ শ্বুটিং সম্পকে কোনো সিন্ধান্ত লোৱা নাই যদিও অচিৰেই আৰম্ভ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি