শেহতীয়া খবৰ
শ্ৰীশ্ৰী শঙ্কৰদেৱ মহাবিদ্যালয়ত অনুষ্ঠিত হ'ব ৰূপালী জয়ন্তী সমাৰোহ  •  কংগ্ৰেছী বাহিনীৰ হাতত প্ৰহৃত প্ৰাক্তন সৈনিক, বিজেপিৰ প্ৰশ্ন- সাধাৰণ মানুহৰ সুৰক্ষা ক’ত  •  এইবাৰ প্ৰৱাসী ভাৰতীয়ৰ বাবে মোডীৰ তীৰ্থ যাত্ৰা যোজনা  •  সাম্প্ৰদায়িক মন্তব্য দিয়াৰ অভিযোগত হিমন্তৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক বাতিলৰ দাবীত পুৰণিগুদামত জোঁৰ সমদল  •  জম্মু-কাশ্মীৰত সেনা-আৰক্ষীৰে সংঘৰ্ষত নিহত অসমৰ যুৱক  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  ডিমা হাছাও স্বায়ত্ত শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনৰ ফলাফল… UPDATES  •  পদূলিত গামোচা আঁৰি নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ১০ খন গাঁৱৰ

সমৰ্থকৰ ‘বন্দে মাতৰম’ ধ্বনিৰ মাজতে অমিত শ্বাহে উৰালে চিলা, চাওঁক VIDEO…

149

ডিজিটেল ডেস্কঃ সমগ্ৰ দেশজুৰি এতিয়া মকৰ সংক্ৰান্তি উদযাপন কৰা হৈছে। সোমবাৰে গুজৰাটতো দেখা গ’ল এক বিৰল দৃশ্য। মকৰ সংক্ৰান্তি উপলক্ষে বিজেপি সভাপতি অমিত শ্বাহে উৰুৱালে চিলা। আহমেদাবাদৰ নব ভাদাজত এটা অট্টালিকাৰ ছাদৰ পৰা উৰুৱালে চিলা।

শ্বাহে চিলা উৰুৱা সময়ত তেওঁৰ আশে-পাশে বহু লোক উপস্থিত আছিল। সংবাদকৰ্মী, সমৰ্থকৰ মাজত শ্বাহে চিলা উৰুৱা সময়তেই একাংশই ‘ভাৰত মাতা কী জয়’, ‘বন্দে মাতৰম’ ধ্বনিও দিয়ে। চাওঁক সেই ভিডিঅ’-

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি