শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ অজিত ৱাডেকাৰ নিধন

306

ডিজিটেল ডেস্কঃ ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ প্ৰাক্তন অধিনায়ক অজিত ৱাডেকাৰ আৰু নাই।

৭৭ বছৰ বয়সত ইহলীলা সম্বৰণ কৰে প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰগৰাকীয়ে। দীৰ্ঘদিন ধৰি অসুস্থতাত ভুগি আছিল ৱাডেকাৰে।

১৯৪১চনৰ ১ এপ্ৰিলত জন্ম হৈছিল ক্ৰিকেটাৰগাৰীক। তেওঁ ভাৰতীয় জাতীয় ক্ৰিকেট দলৰ হৈ ১৯৬৬ৰ পৰা ১৯৭৪চনলৈ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি