শেহতীয়া খবৰ
১ ডিচেম্বৰৰ পৰা বন্ধ হ’ব এছবিআইৰ ইন্টাৰনেট বেংকিং, পঞ্জীয়ন কৰাব লাগিব মোবাইল নম্বৰ  •  হাৰিয়ানাত উদ্ধাৰ অসমৰ যুৱতী  •  ৰূপালী জয়ন্তীত খাদ্য গ্ৰহণৰ পাছতেই জৱাহৰ নৱোদয় বিদ্যালয়ৰ শিক্ষার্থী চিকিৎসাধীন  •  মহাৰাষ্ট্ৰৰ ৰে’ল পথত উদ্ধাৰ ২টা বাঘৰ পোৱালীৰ মৃতদেহ  •  সোণাৰিত বিজেপিৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ৰাইজৰ  •  হোজাইত গৰাকীবিহীন এল্ট’ উদ্ধাৰ  •  কাশ্মীৰ ভাৰতৰ অংশ আছিল, আছে আৰু থাকিবঃ শ্বাহিদ আফ্ৰিদীক প্ৰত্যুত্তৰ গৃহমন্ত্ৰীৰ, VIDEO  •  কাশ্মীৰ ভাৰতৰ অংশ আছিল, আছে আৰু থাকিবঃ শ্বাহিদ আফ্ৰিদীক প্ৰত্যুত্তৰ গৃহমন্ত্ৰীৰ, VIDEO  •  আজি আলফা নেতা জিতেন দত্ত আৰু মৃণাল হাজৰিকাক হাজিৰ কৰোৱা হ’ব আদালতত  •  ছয়গাঁৱত টিকট প্ৰদানৰ নামত বিধায়ক ৰেকিবুদ্দিনৰ বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন সংগ্ৰহৰ অভিযোগ

প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ অজিত ৱাডেকাৰ নিধন

302

ডিজিটেল ডেস্কঃ ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ প্ৰাক্তন অধিনায়ক অজিত ৱাডেকাৰ আৰু নাই।

৭৭ বছৰ বয়সত ইহলীলা সম্বৰণ কৰে প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰগৰাকীয়ে। দীৰ্ঘদিন ধৰি অসুস্থতাত ভুগি আছিল ৱাডেকাৰে।

১৯৪১চনৰ ১ এপ্ৰিলত জন্ম হৈছিল ক্ৰিকেটাৰগাৰীক। তেওঁ ভাৰতীয় জাতীয় ক্ৰিকেট দলৰ হৈ ১৯৬৬ৰ পৰা ১৯৭৪চনলৈ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি