শেহতীয়া খবৰ
১ লাখ ২ হাজাৰ ৪৬২ জন লোকৰ নাম অন্তৰ্ভূক্তিৰে প্ৰকাশ পালে এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা, সবিশেষ খবৰ...  •  মুজাফ্ফৰপুৰত একিউট এনকেফেলাইটিছ ছিণ্ড্ৰমত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা শিশুৰ সংখ্যা ১৩২ জনলৈ বৃদ্ধি  •  এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান

মেছুকাত সন্ধানহীন বায়ু সেনাৰ বিষয়া-কৰ্মচাৰীৰ পৰিয়ালৰ লোকক সাক্ষাৎ এয়াৰ মাৰ্শ্বেল বি এছ ধানৱাৰ…

156

ডিজিটেল ডেস্কঃ শনিবাৰে ভাৰতীয় বায়ু সেনাৰ এয়াৰ মাৰ্শ্বেল বি এছ ধানৱাই সাক্ষাৎ কৰে সন্ধানহীন হৈ থকা এএন-৩২ বিমানত যোৱা ১৩গৰাকী বায়ু সেনাৰ বিষয়া-কৰ্মচাৰীৰ পৰিয়ালৰ লোকক। যোৱা ৬দিন ধৰি সন্ধানহীন হৈ আছে বিমানখন।

এয়াৰ মাৰ্শ্বেলগৰাকীয়ে তেওঁলোকক সাক্ষাৎ কৰি বিমানখন আৰু বিমানখনত যোৱা বিষয়া-কৰ্মচাৰীসকলৰ সন্ধানৰ বাবে সকলো ধৰণৰ পদক্ষেপ গ্ৰহণ কৰাৰ আশ্বাদ দিয়ে। উল্লেখ্য যে, এএন-৩২ বিমানখন ৰৰৈয়াৰ পৰা মেছুকাৰ এডভান্স লেণ্ডিং গ্ৰাউণ্ডৰ দিশে উৰা মৰা বিমানখন ৩৩ মিনিট উৰাৰ পাছতেই নিয়ন্ত্ৰণ কক্ষৰ সৈতে বিচ্ছিন্ন হৈছিল সংযোগ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি