শেহতীয়া খবৰ
শ্ৰীশ্ৰী শঙ্কৰদেৱ মহাবিদ্যালয়ত অনুষ্ঠিত হ'ব ৰূপালী জয়ন্তী সমাৰোহ  •  কংগ্ৰেছী বাহিনীৰ হাতত প্ৰহৃত প্ৰাক্তন সৈনিক, বিজেপিৰ প্ৰশ্ন- সাধাৰণ মানুহৰ সুৰক্ষা ক’ত  •  এইবাৰ প্ৰৱাসী ভাৰতীয়ৰ বাবে মোডীৰ তীৰ্থ যাত্ৰা যোজনা  •  সাম্প্ৰদায়িক মন্তব্য দিয়াৰ অভিযোগত হিমন্তৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক বাতিলৰ দাবীত পুৰণিগুদামত জোঁৰ সমদল  •  জম্মু-কাশ্মীৰত সেনা-আৰক্ষীৰে সংঘৰ্ষত নিহত অসমৰ যুৱক  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  ডিমা হাছাও স্বায়ত্ত শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনৰ ফলাফল… UPDATES  •  পদূলিত গামোচা আঁৰি নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ১০ খন গাঁৱৰ

অভিনেতা কাদেৰ খানৰ অন্তিম সৎকাৰ ক’ত, কেনেকৈ কৰা হ’ল, চাওক VIDEO

534

ডিজিটেল ডেস্কঃ ২০১৮ৰ ৩১ ডিচেম্বৰত বলিউদ অভিনেতা কাদেৰ খানৰ কানাডাত দেহাৱসান ঘটে। তেওৰ মৃত্যুৰ খবৰ ৰাজহুৱা হৈছিল ১ জানুৱাৰীত। বিগত এবছৰ ধৰি কানাডাত পুত্ৰৰ সৈতে থাকি চিকিৎসা কৰাই আছিল অভিনেতাজনে। হৃদজনিত ৰোগত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা অভিনেতাজনৰ মৃত্যুৰ পাছত কানাডাতে অন্তিম সৎকাৰ কৰা হয় কিয়নো কাদেৰ খানৰ পৰিয়ালৰ সকলো সদস্য বৰ্তমান কানাডাতে বাস কৰে। বলিউদৰ এই অভিনেতাজনৰ অন্তিম সৎকাৰৰ এটা ভিডিঅ’ শেহতীয়াকৈ ভাইৰেল হৈছে ছ’চিয়েল মিডিয়াত। অন্তিম সংস্কাৰৰ সময়ত পুত্ৰ চৰফৰাজে হুকহুকাই কন্দা অভিনেতাজনৰ অন্তিম সৎকাৰৰ মুহূৰ্তৰ ভিডিঅ’টো-

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি