শেহতীয়া খবৰ
ধূপধৰাৰ ধানবৰীত বাঁহৰ সাঁকোৰ পৰা পৰি মৃত্যু এজনৰ  •  লালুকত অভিৰুচি শিল্পী সৈনিকৰ নাট কৰ্মশালা সম্পন্ন  •  ধূপধৰাত দ্বিতীয় বাৰ্ষিক বায়খো উৎসৱ উদযাপন, জলন্ত অঙঠাৰ ওপৰত নৃত্য প্ৰদৰ্শন  •  সুদুৰ ম্যানমাৰৰ পৰা আহি অসমৰ জোঁৱাই হ'ল অবৈধ ৰোহিংগা, আদালত চৌহদত বিষ্ফোৰক স্বীকাৰোক্তি, VIDEO  •  ধূপধৰাত কবৰ খান্দি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিলে শিশুৰ মৃতদেহ, পানীত পৰি মৃত্যু হোৱাৰ পিছত জনোৱা নাছিল আৰক্ষীক  •  কাৰ আশীৰ্বাদত বৰাকত চলিছে অবৈধ সাৰৰ চিণ্ডিকেট, আৰক্ষীৰ অভিযানত শুকুৰবাৰে নিশা জব্দ ২৮ খন সাৰভৰ্তি ট্ৰাক  •  বঙাইগাঁৱৰ সিদলসতীত ৰাইজে কৰায়ত্ত কৰিলে ডকাইত, VIDEO  •  গৰৈমাৰীত আছুৰ বন্যাৰ্তৰ মাজত খাদ্য সামগ্ৰী বিতৰণ  •  দক্ষিণ কামৰূপত হ্ৰাস পাইছে ব্ৰহ্মপুত্ৰ-কলহীৰ জলপৃষ্ঠঃ একাংশ উভতিছে নিজা ঘৰলৈ, অধিকাংশ দুৰ্গত এতিয়াও গৰু-ছাগলীৰ সৈতে আশ্ৰয় শিবিৰ, ওখ-ভেটিত  •  ওদালগুৰিত ২১৯ কৃৰ্তী শিক্ষাৰ্থীক আছুৰ অভিনন্দনঃ বানপানীক ৰাষ্ট্ৰীয় সমস্যাৰূপে ঘোষণাৰ দাবী, অসমত শিক্ষাৰ নামত ৰাজনীতি-ব্যৱসায় চলোৱাৰো অভিযোগ সংগঠনটোৰ

জিঅ’ৰ অফাৰ, একেলগে কৰক ৬ মাহলৈ ৰিচাৰ্জ…

3,024

ডিজিটেল ডেস্কঃ জইটোৰ পাছত সিটো অফাৰেৰে গ্ৰাহকক আকৰ্ষণ কৰিবলৈ সক্ষম হোৱা জিঅ’ই মুকলি কৰিছে আন এক আকৰ্ষণীয় অফাৰ। কিন্তু এই অফাৰ লাভ কৰিব পাৰিব কেৱল জিঅ’ ফোন ব্যৱহাৰকাৰী সকলেহে। প্ৰি পেইড প্লেনৰ জৰিয়তে আগবঢ়োৱা এই অফাৰ সমূহ এনেধৰণৰ-

১. জিঅ’ ৫৯৪ টকাৰ পেক-

এই পেকটোৰ ব্যৱহাৰকাৰী সকলে লাভ কৰিব ১৬৮ দিনৰ বৈধতা। আন লিমিটেড ডাটা, আনলিমিটেড কলিং, প্ৰতিদিনে ১০০ মেচেজৰ লগতে ০.৫ জি বি হাই স্পীড ইন্টাৰনেট সেৱা আৰু বাকী সময়খিনিত  ইন্টাৰনেটৰ  স্পীড হ’ব  64Kbps।

২. ২৯৭ ৰ টকা পেক-

এই পেকটোৰ বৈধতা ৮৪ দিনৰ। ইয়াত গ্ৰাহকে লাভ কৰিব ৯০০ মেছেজৰ লগতে আনলিমিটেড কলিং আৰু ৬৪ কেবিপিএছ স্পীডৰ ইণ্টাৰনেট সেৱা।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি