শেহতীয়া খবৰ
১ লাখ ২ হাজাৰ ৪৬২ জন লোকৰ নাম অন্তৰ্ভূক্তিৰে প্ৰকাশ পালে এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা, সবিশেষ খবৰ...  •  মুজাফ্ফৰপুৰত একিউট এনকেফেলাইটিছ ছিণ্ড্ৰমত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা শিশুৰ সংখ্যা ১৩২ জনলৈ বৃদ্ধি  •  এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান

২২ জুনৰ পৰা অম্বুবাচী মেলা, অন্যবাৰৰ দৰে কামাখ্যা ৰে’ল ষ্টেচনত এইবাৰ নাথাকিব শিবিৰ…

666

ডিজিটেল ডেস্কঃ অগণন ভক্তৰ সমাগমে পুণৰ উদুলি-মুদুলি হব নীলাচলৰ কামাখ্যা মন্দিৰ। অহা ২২ জুনৰ পৰা ২৬ জুনলৈ অনুষ্ঠিত হ’ব অম্বুবাচী মেলা। ২২জুনত সোণাৰাম খেলপথাৰত অনুষ্ঠিত হব মেলাৰ উদ্বোধনী অনুষ্ঠান। বলিউদৰ জনপ্ৰিয় কণ্ঠশিল্পী কৈলাশ খেৰে ২২জুনত উদ্বোধন কৰিব অনুষ্ঠান।

কামৰূপ মহানগৰৰ উপায়ুক্ত বিশ্বজিৎ পেগুয়ে সংবাদমাধ্যমক জনোৱা মতে পূৰ্বতকৈ এইবাৰ হ্ৰাস কৰা হৈছে ভক্তৰ শিবিৰ। ভক্তসকলৰ বাবে ৪টা শিবিৰ ঘোষণা কৰিছে জিলা প্ৰশাসনে। অন্যবাৰৰ দৰে কামাখ্যা ৰে’ল ষ্টেচনত এইবাৰ নাথাকিব শিবিৰ।ফাঁচীবজাৰ পুৰণি জেল ৰোডত থাকিব ভক্তসকলৰ বৃহত্‍ শিবিৰ। মেলাৰ সৈতে সংগতি ৰাখি এইবাৰ নিৰাপত্তা ব্যৱস্থা অধিক কটকটীয়া কৰা হ’ব বুলি জানিবলৈ দিয়ে উপায়ুক্ত বিশ্বজিৎ পেগুয়ে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি